Skvělé bydlení v Praze

 

Nejvíce novostaveb se staví v Praze. Nové byty Praha jsou tak nejžádanějšími developerskými projekty ke koupi jako investice, nebo k rodinnému bydlení. Každá městská část Prahy má své kouzlo. Některé části jsou ale vhodné pro bydlení pro aktivní lidi, kteří jsou rádi v centru, některé části jsou naopak více vhodné pro rodiny s dětmi, kde je více zeleně a klidu pro rodinný život.

 

Mezi velmi oblíbené lokality patří Praha 4, Praha 5 a Praha 10. všechny tyto lokality mají výbornou dostupnost do centra, širokou občanskou vybavenost a dostatek zeleně ve formě lesoparků a přírodních rezervací pro relaxaci.

 

Nové byty Praha 4 se staví ve všech jejich částech. Pokud chcete bydlet blíže k centru, budou pro vás zajímavé lokality pro nové byty Nusle a Michle. Preferujete li větší klid a hodně zeleně kolem sebe, líbit se vám bude v Krči nebo v Hodkovičkách, které sousedí s Kunratickým lesem. Toto klidné prostředí ocení zejména rodiny s dětmi..

 

Největší pražskou částí je Praha 5. Je to území velice rozmanité, s uliční zástavbou, vilovými čtvrtěmi, menšími sídlišti, novými obytnými komplexy, továrnami a řadou chráněných přírodních území. Terén této městské části je zajímavě členěný, tvořený několika rovnoběžnými údolími, kterými protékají potoky, ústící do Vltavy. Nové byty Praha 5 můžete nalézt na Homolce, na Malvazinkách, nebo nově v ulici Na Pláni.

 

Na Praze 10 zase vzniká jedinečný projekt – Kaskády u Botiče – nové byty Praha 10. Jedná se o velmi krásné místo, které je svou polohou výjimečné. Velmi rychle se dostanete do centra Prahy ať už městskou hromadnou dopravou, nebo autem po Jižní spojce. Krom toho se nachází v bezprostřední blízkosti přírodního parku Botič-Milíčov. Máte tak místo pro odpočinek a relaxaci v přírodě přímo pod svými okny.

 

 

Tags: , ,

(comments disabled)