Spolupráce kosmetičky s plastickým chirurgem

Vzdělávací centrum Jana Knittlová a služby pro absolventky

Již řadu let se zabývám službou péče o tělo v oboru kosmetické služby, tetování, masáže.Vybudovala jsem také vzdělávací centrum, kde mohou zájemkyně o tento obor absolvovat akreditované kurzy a začít s vlastní živností. Mnoha ženám jsme pomohli začít novou pracovní i osobní kariéru.

O naše absolventky se staráme i po ukončení kurzu. Mohou čerpat z našich zkušeností a přijít si pro radu. Mnohdy jsou to problémy, se kterými se dříve nesetkaly a nemohly se na ně tedy zeptat. Mimo to nabízíme další náměty pro zajímavou a pestrou službu. Jedna z nich je nastavení úzké spolupráce s lékaři.

Během dlouhodobé péče o své klientky, které  “chodí” na kosmetiku nebo tetování, se setkávám s jejich tajným přáním, nějak pomoci přírodě chirurgickým zásahem. Ano, oblast plastické chirurgie v obličeji může korigovat nebo vylepšovat určité nedostatky. Obavy klientek pramení většinou z nedostatku informací, kontakt s neznámý prostředím světa plastické chirurgie, finanční výše za zákrok,  doby hojení atd.

Mám na mysli zákroky v obličeji (víčka, rty, nos, podbradek, znaménka, výrůstky, apod.) – ty jsou často předmětem konzultace u kosmetického ošetření. Jako typický příklad je požadavek na tetování obočí a linek. Jsou případy, kdy je  mnohem lepší vykonat tetování až po korekci víček. Správné načasování, vyhojení a následná péče je přesně služba, která se opírá o spolupráci a vzájemnou důvěru mezi kosmetičkou a plastickým chirurgem

Nyní nabízíme úvodní konzultaci na téma chirurgického zákroku plastického chirurga, rozbor možností a doporučení přímo v našem kosmetickém studiu.

Velkou výhodou je následná péče po zákroku, volba správných regeneračních přípravků a sledování hojení.

Pokud někdo touží po “velké plastické chirurgii” (liposukce, modeláž prsů, facelifting, apod.) je možno toto téma také diskutovat a následně pokračovat na klinice plastické chirurgie.

Navštivte naše stránky: http://www.jana-knittlova.cz
Můžete přijít také na “exkurzi ” do běžícího kurzu.
Jana Knittlová 777 248 155

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name