Chcete webové stránky, které se opravdu vyplatí?

Nemít webové stránky v dnešní době, je něco jako nemít firemní vizitky. Prostě webové stránky jsou potřeba, pokud chcete o své činnosti nebo produktu dát vědět. Asi jediný důvod proč některé firmy nemají webové stránky, je takový, že je z nějakého důvodu mít nechtějí. Pak jsou firmy, co sice mají webové stránky, ale zamknuté v šuplíku, protože nejsou vůbec na internetu vidět.

Tvorba webu nespočívá pouze v tom, že se nějak webové stránky vytvoří. Celý proces je mnohem složitější než si drtivá většina lidí, která se v tomto oboru nepohybuje, představuje. Webové stránky musí mít svůj cíl a to ať už se jedná o prezentaci s pěti stránkami, nebo mnohem složitější web. Konkurence na internetu je opravdu velká a dnem ode dne stoupá. Pokud chcete na internetu uspět, tak tvorba webu musí probíhat od samého začátku správně a podle osvědčených postupů, které jsou běžnou praxí u profesionálních firem na tvorbu webových stránek.
Ještě před samotnou tvorbou webu, by se měl vytvořit tzv. drátěný model webu. Je to model, na kterém se určují různé funkce, společně s tímto modelováním webových stránek probíhá i analýza konkurence a s touto analýzou jsou spjaté i návrhy co do webu naimplementovat, tak aby bylo návštěvníkovi webových stránek nabídnuto více, než nabízí konkurence.

Jakmile je jasno v to m směru, jaké funkce by měl web mít, začne se s grafickým návrhem. Grafik, musí od samého začátku, myslet na uživatele a dodržovat standardy grafiky webových stránek. Grafika webových stránek musí působit věrohodně a profesionálně.

Po schválení grafického návrhu se pokračuje s programováním webu a jeho testováním. Webové stránky by se měli testovat i na uživatelích, kteří nejsou na internetu dnes a denně.

Pokud opravdu chcete uspět na internetu a nechcete webové stránky do šuplíku a za cenu vytvoření a vytištění firemních vizitek. Neváhejte nás kontaktovat. Tvorba webu a internetový marketing eNEXT.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

(comments disabled)