Himalájská sůl a výrobky z ní

Vzduch který dýcháme se po většinu roku nedá přirovnat k vysokohorskému ovzduší, nebo k přímořskému klimatu. Největšími znečišťovateli jsou doprava a průmysl, ale ani běžné domácí a kancelářské přístroje nejsou bez viny co se týče kvality ovzduší. Většinu vlivů nemůže každý z nás ovlivnit, ale jsou věci, co ovlivnit můžeme.
Pokud se většinu dne zdržujete v uzavřených prostorách kanceláře, nebo domu, tak pro vás větší problém než polétavý prach venku je absence záporných iontů v ovzduší. Záporní ionty působí příznivě na dýchací ústrojí a urychlují samočištění plic a mají celkově příznivý vliv na naše zdraví. Řešení na nedostatek záporných iontů je jednoduché, Himalájská sůl a výrobky z ní. Himalájská sůl je totiž čistě přírodním zdrojem těchto iontů, které se ze soli uvolňují do okolí.
Výrobků z Himalájské soli je na našem trhu spousta. Stačí si jen vybrat dle vkusu a potřeby. Nejznámější a tím i nejrozšířenější jsou přírodní svícny z Himalájské soli. Spojení přírodního materiálu a svíčky je vždy hezké. Další skupinou výrobků z Himalájské soli jsou solné lampy. Oba výrobky jsou k dostání jak z přírodního neopracovaného, tak i opracovaného materiálu. Něco ovlivnit nemůžeme, ale kvalitu vzduchu v domácnosti ovlivnit můžeme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

(comments disabled)