Dovolená v Chorvatsku – ubytování v soukromí 2013

V Chorvatsku se nachází okolo 20 tisíc apartmánů všech kategorií. Od nejlevnějších apartmánů až po velmi luxusní ubytování v soukromí s možností pronájmu celého apartmánového domu s bazénem apod. 

Čeští turisté volí nejčastěji jako svůj cíl pro letní dovolenou Chorvatsko. Velkou výhodou dovolené v Chorvatsku je snadná dostupnost (cesta do Chorvatska), krásné a čisté moře, velké pobřeží se stovkami letovisek a velmi širokou nabídkou ubytování v soukromí.

Ubytování na ostrovech je levnější

Ubytování v Chorvatsku 2013Obecně lze říci, že právě na chorvatských ostrovech najdete levnější ubytování v soukromí. Pokud budete hledat nejlevnější cenu ubytování, hledejte apartmány na ostrovech.  Často navíc tyto apartmány leží jen pár metrů od moře a tím je pobyt u moře příjemnější. Nutno však počítat s dražší cestou. Především je nutné počítat s cenou trajektů a delším časem. Avšak děti určitě ocení cestu trajektem a můžou to brát jako odměnu za čekání na trajekt. Nejdražší ubytování v soukromí pak naleznete na tzv. Makarské riviéře, která je nejvyhledávanějším místem v Chorvatsku.

Dovolená v Chorvatsku v apartmánech

Záleží jen na vaších požadavcích. Dnes je již zcela běžné, že si můžete najít a rezervovat ubytování v Chorvatsku z tepla domova a online. Ubytování lze jednoduše vyhledávat podle různých kritérií (se psem, u moře, s bazénem, blízko centra atd.). Navíc brzkou rezervací můžete ušetřit pár tisíc korun. Kvalitní ubytování v soukromí v Chorvatsku najdete na stránkách http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 14 tisíc apartmánů na jednom místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

(comments disabled)