Vízum do Běloruska – co budete potřebovat pro jeho vyřízení

Pro návštěvu Běloruské republiky potřebujete kromě platného cestovního dokladu také vstupní vízum. Jeho vyřízení si můžete zajistit sami podle informací a návodů dostupných třeba na internetu nebo nechat na zkušenější agentuře, která se na víza do Běloruska specializuje. V každém případě se vám jistě budou hodit informace, jaké podklady potřebujete k získání víza.

Potřebné doklady
  • Cestovní pas platný nejméně šest měsíců po datu plánovaného návratu z Běloruska

  • Jedna fotografie o velikosti 3 × 4 cm s vaším podpisem na zadní straně

  • Vyplněný formulář neboli žádost o vízum do Běloruska

  • Kopie cestovního pojištění na dobu pobytu od libovolné pojišťovny

Formulář najdete na stránkách www.artevia.cz, kde můžete rovnou i vyplnit dotazník pro získání vstupního víza do Běloruské republiky. Za dostupnou cenu tak obdržíte vízum a ušetříte si čas i spoustu starostí. Vyplnění on-line formuláře vám navíc zabere jen chvilku, a pak už stačí jen navštívit pobočku společnosti ARTEVIA s výše uvedenými doklady.

O ARTEVIA spol. s.r.o.

Společnost ARTEVIA zajišťuje od roku 2000 víza nejen do Běloruska, ale také do Ruska nebo Kazachstánu. Nabízí extra rychlé a profesionální služby, spolehlivé jednání, vstřícnost a další výhody pro všechny klienty. Společnost také zajišťuje zprostředkování letenek do těchto zemí, ubytování a transferů. Na stránkách www.artevia.cz navíc najdete tipy na výlety v Rusku, Kazachstánu či Bělorusku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , ,

(comments disabled)