Vtipy pro každého

Pokud se chcete opravdu pobavit, navštivte oblíbený web, kde naleznete nové i starší vtipy z nejrůznějších kategorií. Nesmí zde chybět srandičky o blondýnkách, doktorech, kameňáky, nebo černý humor. Vyberete si tu svou oblíbenou oblast, například vtipy o policajtech, a již se můžete smát, řehtat a za břicho popadat. Ale opatrně, dbejte na své zdraví, neboť záchvaty smíchu mohou způsobit i zdravotní potíže.

Vtipy o doktorech

Vtipy o doktorech jsou velmi vyhledávané a oblíbené mezi všemi milovníky inteligentního a žánrového humoru. Jsou zde vtipy, které již zcela určitě znáte, ale můžete se jim stále smát, tak si je osvěžte, nebo také mnoho nových vtipů. Na stránky můžete rovněž sami přispívat, jsme velmi vděčni, za každý nový příspěvek, který rozesměje naše uživatele. Samozřejmě, bude-li váš vtip opravdu smysluplný, dostanete odměnu.

Vtipy o blondýnkách, ale i brunetách

Bezesporu největší boom a oblibu zažívají v současnosti především vtipy o blondýnkách. Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal alespoň jeden. Chcete-li rozesmát své přátele právě takovou legrací a nejedná-li se právě o blondýnku, která by se mohla snadno urazit, neváhejte a mrkněte na náš vtipný web a zde se bavte dle libosti. A pokud se zmiňujeme o blondýnkách, nesmíme opomenout i brunety, také o nich jsou naše vtipy.

Oblíbené kameňáky a suchý humor

Někdo má rád humor spíše sušší, bez větší pointy, kde ovšem samotnou pointou je právě to, že žádná není. Jedná se samozřejmě o kameňáky. Ne každý se dokáže kameňáku zasmát, někdo jej přijme jen jako nutné zlo, ale mnoho lidí se v nich opravdu vyžívá, a vymýšlí neustále nové a neznají nic humornějšího. Suchý humor nemusí být zdaleka jen výhradou Anglie a místních lordů. Užívejte si svůj oblíbený humor, ať je suchý, nebo mokrý a smějte se s přáteli a s našimi stránkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

(comments disabled)