LED žárovky a úspora energie

V dnešní době jsou LED žárovky velkým hitem. Pořizovací cena je sice poněkud vyšší, ovšem to se zcela vykompenzuje jejich několikrát delší životnost. Tato životnost je oproti klasickým žárovkám většinou až dvacetipětinásobná. V porovnání se zářivkami je životnost pětinásobná. Velkou výhodou je, že se životnost neovlivňuje počtem zapnutí a vypnutí, jako je tomu u jiných světelných zdrojů. Nepřehřívají se do vysokých teplot, a dobře odolávají proti nárazům. Rovněž na výkon téměř nemá vliv teplota okolí. Klasické zářivky mají nižší výkonnost, pokud teplota klesne po 10°C, nebo naopak stoupne nad hodnoty 35°C. U led zdrojů dokonce světelný tok mírně vzrůstá, pokud je okolní teplota nižší.

Výhodné LED technologie

LED technologie dokážou fungovat při velkém rozsahu napětí sítě, ze které jsou napájeny, a to od 85 V do 250 V. LED žárovky jsou ekologické, šetrné, a neobsahují nebezpečné látky, jako je rtuť, fosfor nebo olovo, používané u zářivek. Pokud vyžadujete použití zářivek, ale chcete ušetřit peníze i životní prostředí, vyzkoušejte LED zářivky. Znamenají značnou úsporu energie, mají dlouhou životnost, po rozsvícení okamžitě svítí na 100%. U klasických zářivek trvá nějakou dobu, než se plně rozsvítí. Provoz Led zářivek je tichý, a bez nepříjemného blikání. Nevyzařují nežádoucí UV záření ani infračervené záření. Takové to led zářivky můžete bez problémů umístit do klasických svítidel. Navíc provoz je bezproblémový a bezúdržbový. Použití je možno na všechna místa, kde se umísťují klasické zářivky. Jsou to školy, kanceláře, nemocnice, haly, sklady, obchody i jiná místa.

Moderní osvětlení

Velice oblíbené a moderní jsou i LED pásky. Pokud hledáte zvláštní a zajímavé osvětlení, budou zřejmě tou pravou volbou. Oživí vitríny v obchodech, kuchyňské linky, pergoly, schodiště a další místa. Pásky jsou ohebné, a vyráběné v mnoha verzích. Můžete vybírat ze studených i teplých barev, a také mohou měnit barvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

(comments disabled)