Vtipy, které jsou originální

Máte rádi vtipy? Jen málokdo pohrdne žertovnou historkou nebo příhodou, ať už smyšlenou či založenou na pravdivé události. Lidé jsou zkrátka tvory, kteří se rádi baví, a bohužel není moc příležitostí se pořádně od plic zasmát. V novinách, v televizi i na internetu se stále dočítáme o samých katastrofách, nepřízních počasí, zkrátka informacích, které nám úsměv na tváři rozhodně nevykouzlí. Proto si musíme pomoci sami a alespoň jednou denně se pořádně zasmát. Právě k tomu slouží anekdoty, které nám přidají na dobré náladě a té není nikdy dost. Víte, že smích je zdravý? Ano a to dokonce hodně, lidé, kteří jsou stále v úzkosti a smutku mají mnohem více zdravotních problémů než ti, kteří jsou dobře naladěni a dívají se na svět s úsměvem. Zkuste to, sledujte naše webové stránky vtipy.net a pobavte se.

Smích je lepší než doktor

Jsou lidé, kteří věří, že smíchem a dobrou náladou dokážou překonat i různé nemoci. Samozřejmě záleží, o jakou nemoc se jedná, ale pravdy na tom něco bude. K tomu, abychom se cítili lépe, dokonale poslouží kvalitní vtipy vyprávěné lidmi, kteří do toho umí dát vše. Nejde o to, jen je vyprávět, člověk se do toho musí opravdu vžít, měnit hlas, vyprávět poutavě a zajímavě, aby to ostatní skutečně pobavilo. Se smíchem se Vám bude žít mnohem snadněji.

Nalaďte se na dobrou vlnu

Chcete si přečíst opravdu kvalitní vtipy? Třeba o blondýnkách nebo doktorech, které jsou stále velmi populární. Na vtipy.net jich najdete opravdu mnoho a jeden lepší nežli druhý. Zasmějte se s námi. Blondýnky jsou stále velmi oblíbené, i když to samozřejmě není založené na pravdě, ale zkrátka terčem narážek zůstanou už asi napořád. Stejně tak doktoři. Jejich povolání samozřejmě není vůbec k smíchu, proč jej ale trochu neodlehčit a nezasmát se na jejich účet? Nebojte se, oni to jistě pochopí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

(comments disabled)