Originální dřevěné módní doplňky

Rádi byste si vyzkoušeli dřevěné moderní doplňky, které jsou určeny především pro pány, a to pro pány náročné, kteří chtějí vypadat opravdu stylově? Každý muž si zvolí svůj nový styl ze dřeva, tedy například dřevěné motýlky, dřevěné kravaty a další módní doplňky ze dřeva nebo podobných přírodních materiálů. V našem originálním elektronickém obchodě BeWooden je k dostání opravdu veliká škála nejrůznějších oblíbených věciček. Možná by se vám mohlo zdát, že dřevěné moderní doplňky jsou jakýmsi výstřelkem, ovšem není tomu zdaleka tak, využití kvalitního dřeva také v moderním oblékání není zase takovou novinkou.

BeWooden je záruka originality

BeWooden je společností, která byla založena partou nadšenců, kteří milují přírodní materiály. Vyrábíme své produkty, jako je dřevěný motýlek nebo spona na kravatu výhradně ze zbytků dřeva z dílen, tedy kvůli nám nepadne v podstatě jediný strom. Chráníme přírodu, staráme se o ni a ještě vám přineseme moderní a neotřelé výrobky, které sluší každému. Náš módní doplněk, to je rustikální a nápaditý design se vším všudy, naše minimalistická řešení vás doslova uchvátí. Jestliže navštívíte naše internetové stránky, najdete zde vše pro milovníky ekologických řešení, která jsou také inovací se vším všudy.

Výrobní postupy, které jsou neotřelé

Naše pracovní postupy jsou neotřelé a originální, již jsme si vytvořili vlastní metody výroby nejrůznějších motýlků a kravat z kvalitního dřeva. Používáme především buk, dub, javor, jasan a další vhodné dřeviny, které rovněž vynikají svou kresbou a texturou letokruhů. Díky takovému modernímu doplňku všechny doslova oslníte a budete středem pozornosti. Nebo pokud nejste rádi ve středu dění, zvolte některé nenápadné minimalistické kousky, které jsou velice lehké a nikdo ani nepozná, že jsou ze dřeva.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

(comments disabled)