Dubajská extravagance ideální pro vítěze v loterii

Množství peněz, jež je v oběhu v Dubaji plus vznešenost tohoto místa, činí tuto destinaci jak ušitou na míru vítězům v loterii. Kromě toho, že v Dubaji najdete ty nejluxusnějším hotely, největší nákupní centrum, uměle vybudované ostrovy ve tvaru palmy či světadílů, nejvyšší budovu na světě, bude mít toto město, jak z tisíce a jedné noci, i nejmodernější podvodní hotel.

Dubaj ve Spojených arabských emirátech je známá svou výstředností, počínaje tím, že bylo město postaveno na místě, kde ještě bývala jen poušť. Toto středisko byznysu Středního východu, místo se mísí luxus, bohatství a okázalost, činí z tohoto místa i oblíbenou destinaci turistů z celého světa.

V Dubaji se vše zdá být až přehnané, jen nejvyšší budova na světě ‘Burj Khalifa’ má neuvěřitelných 124 pater a překvapením není nejrychlejší výtah na světě, který vás do požadovaného poschodí dostane rychlostí 10 metrů za sekundu. Vyjet nahoru se jistě vyplatí, odměnou je výhled na celé město a Perský záliv.

Grandióznost této oblasti je evidentní i díky projektu ohromujícího podvodního hotelu pod názvem ‘Water Discus’. Společnost ‘Deep Ocean Techonology’ je zodpovědná za výstavbu futuristického projektu, na němž spolupracuje se švýcarskou firmou ‘BIG InvestConsult’.

Hotel submarino Water discus em Dubai

Hotel se skládá ze dvou disků, jež jsou spojeny trubkou obsahující výtahy a schodiště a podepřeny jsou pěti sloupy. Jeden disk bude umístěn 10 metrů pod mořem a druhý nad hladinou moře.

Water Discus - vhodný hotel pro vítěze v loterii

Spodní disk bude mít celkem 21 apartmánů, potápěčské centrum, bar a bude podporován 5 sloupy. Použitá technologie umožní, že se disk v případě potřeby může vynořit.

Water Discus - vhodný hotel pro vítěze v loterii

K hornímu disku jsou připojeny menší disky, kde se zákazníci hotelu budou moci najíst v super luxusních restauracích, využít spa a relaxačního centra.

Water Discus - vhodný hotel pro vítěze v loterii

Součástí je i nejmodernější systém, který varuje před možným zemětřesením, aby byla zajištěna maximální bezpečnost hostů. Celý hotel lze totiž přemístit na úplně jiné místo, ať už z ekologických, klimatických či ekonomických důvodů.

Water Discus - vhodný hotel pro vítěze v loterii

Prezident švýcarské společnosti BIG uvedl, že také plánují vytvořit program na ochranu životního prostředí a části hotelu Water Discus mohou sloužit jako výzkumné laboratoře na ochranu oceánů.

Projeto do hotel Water discus
Další z těchto hotelů se má stavět na Maledivách. Hotel tedy ještě nebyl postaven, a tak máte dostatek času na velkou výhru v loterii, jež vám umožní zažít mimořádné události ve vašem životě.

Pokusit své štěstí můžete v americké loterii MegaMillions, kde se již zítra losuje o $115 milionů dolarů, více než Kč 2,19 miliardy – to už stojí si za to vsadit!

Skvěle si vedou i další dvě z amerických loterií z nabídky MegaLoto.cz. Powerball se může pochlubit $70 miliony a kalifornské SuperLotto Plus $29 miliony, o které se losuje tuto sobotu.

 

Všem hráčům přejeme hodně štěstí ve hře loterijních her!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

(comments disabled)