Se srovnáním cen plynu u jednotlivých dodavatelů pomůže chytrá kalkulačka plynu

Published by Bouchner on

Už vás nebaví platit stále vyšší a vyšší faktury za plyn? Dejte sbohem svému drahému dodavateli a vyměňte ho za podstatně levnějšího. V následujících řádcích vám poradíme, jak najít levnějšího dodavatele zemního plynu bez toho, abyste museli procházet desítky ceníků plynu.

Stejný zemní plyn za méně peněz

Stejně jako jiné komodity i zemní plyn se nakupuje na komoditních burzách. Od toho za jakou cenu jednotlivý dodavatelé plyn nakoupí, se pak odvíjí neregulovaná složka ceny plynu, které na faktuře figuruje vedle regulované ceny za distribuci. O tom, že cena plynu za m3 se u jednotlivých dodavatelů až propastně liší, se můžete přesvědčit pomocí tzv. kalkulačky plynu.

Kalkulačka plynu za vás provede srovnání cen plynu

Zjišťovat ceny plynu u jednotlivých dodavatelů podle jejich ceníků je bezesporu velmi nešikovné. Naštěstí tu máme jednoduchý online nástroj, který se nazývá kalkulačka plynu. Stačí do ní zadat jen několik informací a je hotovo. Zkrátka jen vyberete region, kde plyn odebíráte, a roční spotřebu. Kalkulačka plynu pak sama provede srovnání cen plynu u jednotlivých dodavatelů. Na vás pak bude probrat se výsledky. Tedy vybrat dodavatele, který vám bude sympatický cenou plynu, zákaznickým servisem a dalšími výhodami.

Proč jednoduše neukážete na nejlevnějšího dodavatele?

Rádi bychom, ale bohužel to není tak jednoduché. O tom, kolik ve finále zaplatíte za m3 plynu, rozhoduje hlavně to, jak moc plyn využíváte. Pokud na plynu pouze vaříte, nejspíše pro vás bude výhodnější jiný dodavatel, než pokud plynem rovněž ohříváte vodu a vytápíte. Provést srovnání ceny plynu u jednotlivých dodavatelů přesně pro váš případ pomocí kalkulačky plynu je tak jediným možným řešením, jak se dobrat k nejlevnějšímu dodavateli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.