Aktivní dovolená v Řecku

Patříte k akčním bytostem? Více a více turistů během své dovolené vyhledává sporty, na které během roku nemají čas. Většinu svého času prosedí v kanceláři za počítačem a tak se není čemu divit, že dovolenou chtějí strávit jinak, než jen zase sezením na pláži v lehátku. Patříte i vy mezi jedince, kteří nechtějí na své dovolené jen odpočívat a válet se? Pak je tu pro vás nabídka činností, které můžete provozovat právě v Řecku. Další informace o letoviscích v Řecku jsou k nalezení například na tomto webu.

Češi se nejčastěji věnují během dovolené turistice. Takovým turistům Řecko poskytuje horské túry a výšlapy do hor dosahujících výšky až 2000 metrů. Kochat se pak mohou úchvatnými pohledy na řeckou krajinu pod nimi, která jim doslova leží u nohou. Častým přáním zahraničních turistů je zdolat Olymp, starobylé sídlo bohů. Nejen Olymp, ale celé Řecko je plné turistických tras skrze nedotčenou přírodu.

Adrenalin začne v těle kolovat při sjezdu nejdelší řecké řeky Pinios. Na raftovém člunu pluje asi 4 až 8 osob, přičemž na každém člunu je instruktor. Záleží na vás, jakou náročnost si zvolíte. Zda patříte mezi začátečníky, nebo pojedete-li těžší sjezd. Tato zábava vás vyjde kolem 40 Euro na osobu.

V posledních letech se se stal velmi populární aktivitou offroad. Že jste o této zálibě neslyšeli? Jde prakticky o výlet trvající celý den v terénních autech. Auto vám přistaví až k hotelu a vy se stanete řidičem této mašiny. Celý den pak můžete strávit adrenalinové chvilky na strmých stezkách, kamenitých cestách a opuštěných plážích, na které byste se jinak jen těžko dostali. Pokud se má na cestu vydat více vozů, budou vám poskytnuty vysílačky, přes které se můžete dorozumívat. Offroad se vám jistě postará o nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Ať už volba padne na rafting, turistiku, offroad nebo jízda na koních, svou dovolenou v Řecku si naplánujete po svém a prožijete nevšední zážitky, které vám budou přátelé jen závidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

(comments disabled)