Google Chrome ke stažení zdarma

Získejte zdarma rychlý webový prohlížeč Google Chrome. Mezi jeho hlavní výhody patří rychlost, jednoduchost, zabezpečení, ochrana soukromí a personalizace.

Google Chrome je ke stažení zdarma a podporuje tyto operační systémy:

 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
Google Chrome ke stažení zdarma

Google Chrome ke stažení zdarma

Prohlížeč Google Chrome, který je zdarma nabízí tyto výhody:

Rychlost – Z počítače se Google Chrome spouští velmi hbitě, webové stránky načítá, jak když prsty luskne, i složité webové aplikace na něm běží rychlostí blesku. Google Chrome je navržen tak, aby byl co nejrychlejší ve všech možných směrech.

Jednoduchost – Okno prohlížeče Google Chrome je moderní, jednoduché a přehledné. K vyhledávání a navigaci například slouží stejné pole. A pokud chcete, můžete si snadno a rychle uspořádat karty podle svých představ.

Zabezpečení – Google Chrome je navržen s ohledem na zvýšení bezpečnosti uživatelů na webu. Je vybaven zabudovanou ochranou proti malwaru a phishingu, funkcí automatických aktualizací zabezpečení a spoustou dalších funkcí.

Ochrana soukromí – Google Chrome vám také umožňuje mít pod kontrolou své osobní údaje a pomáhá zabezpečit informace, které sdílíte, když jste online.

Personalizace – Existuje nespočet způsobů, jak si Google Chrome upravit podle svého. Úprava nastavení i přidávání aplikací, rozšíření a motivů z Internetového obchodu Chrome jsou velmi snadné.

Přihlášení – Přihlášením do Google Chrome získáte stejné záložky, historii a další nastavení na všech svých zařízeních. Také budete automaticky přihlášeni do všech služeb Google, které máte rádi.

Google Chrome ke stažení zdarma zde.

 

Comments

No comments so far.

 • Leave a Reply
   
  Your gravatar
  Your Name