Rekonstrukce panelového bytu

Tak jako strárne vše okolo nás tak stránou i bytová jádra. Postupem času potřebují renovovaci. Rekonstrukcí bytového jádra získáte větší a hlavně promyšlenější užitný prostor. Mladí lidé a rodiny potřebují moderní design, čistotu a prostor. Renovované či nové bytové jádro je proto investicí do zdravého a svěžího životního stylu. Před kompletní rekonstrukcí bytového jádra, je nutno si ujasnit, jak by měly koupelna, WC a případně také kuchyňský kout vypadat a kolik do rekonstrukce vlastně můžete investovat. Rekonstruujeme bytová jádra podle požadavků zákazníka.

Koupelny a kuchyňské kouty ve starších panelových domech již neodpovídají moderním hygienickým ani koncepčním nárokům na čistotu a užitnost což je také jeden z důvodů nutící majitele k přestavbě.Rekonstrukce panelového bytu dává ” zelenou ” modernímu a příjemnému designu. Rekonstrukce panelového bytu vyřeší potřeby mladých rodin s dětmi i seniorů a lidí s omezením pohybu. Při přestavbě panelákového bytu se může pouze vyměnit bytové jádro či posunout nenosná příčka, jinde jsou změny podstatně razantnější. Rekonstrukce panelového bytu však nesmí nijak narušit statiku panelového domu.

Práce provádí speciálně vyškolení zaměstnanci, jeko například obkladači, štukatéři, malíři či sádrokartonáři a dále pak specialisté na rozvody elektroinstalace a vodoinstalace, pod dohledem zkušeného technika. Zaměření a vypracování cenové kalkulace je zdarma. Rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny provádíme za 8 – 10 dní, pokud někdo říká, že to jde rychleji, má pravdu, ale vždy se vyplatí dodržovat technologické postupy a tím zajistit delší životnost stavby – takže u nás opravdu 8-10 dní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name