Důležitý výběr osvětlení do domácnosti

Výběr správného osvětlení je zásadní, dotváří celkovou atmosféru bydlení. V každé místnosti by mělo být dostatek vhodného světla.  Dnes jsou módní úsporné a přitom velice praktické a pěkné světlené zdroje. Vybrat si můžete moderní stropní svítidla i svítidla nástěnná, v mnoha tvarech, barvách a provedení. Svítidla stropní jsou poměrně univerzální. Hodí se do každého pokoje, a v kombinaci s úpornými světlenými zdroji je používáme jako dlouhodobé zdroje světla.

Vhodné osvětlení do koupelny

I do koupelny se hodí svítidla na strop. Ovšem v koupelně obzvláště musíme dbát na správné umístění vhodných zdrojů. Svítidla do koupelny musí, stejně jako ty ostatní, splňovat určité normy. Je zde vysoká vlhkost, a místnost lze rozdělit na několik zón. Každé svítidlo, nejen to koupelnové, má stupeň krytí, což znamená míru odolnosti vůči vniknutí vody a pevných částic dovnitř. V každé koupelnové zóně může být pouze takové svítidlo, které plní patřičná kritéria. Do této místnosti tedy vybírejte svítidla speciální, přímo do ní určená, abyste měli jistotu, že jste zvolili dobře.

Lustry a lampy nejen do obývacích pokojů

I při výběru osvětlení si můžeme dát záležet, a vybrat nádherné a designově propracované kousky. Někdo raději jednoduchost, jinému se líbí svítidla více zdobená. Stojací lampy se hodí do každého interiéru, do toho klasického, i do moderního. Jejich umístění můžeme různě měnit podle potřeby a nálady, poslouží a zároveň mohou být ozdobou místnosti. Osvětlí tmavý kout, naše oblíbené křeslo, nebo místo, kde se věnujeme čtení nebo ručním pracím. K lampám si můžeme vybrat i vhodné lustry ve stejném ladění. Tyto světlené mohou mít i praktické stmívače, ovládané pouhým dotykem. Je to efektní a přitom jednoduše praktický způsob, jak si osvětlení korigovat podle potřeby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name