Bud Box, pěstební stan s vysokou kvalitou

Pěstební stan Bud Box pro pěstování rostlinek indoor je oblíbený, a to hlavně díky vysoké kvalitě a praktičnosti. Vyrábí se již od roku 2004. Díky němu může být vaše pěstování uvnitř domu úspěšnější. Vytváří totiž čisté a chráněné prostředí pro vaše rostliny. Vyrábí se pomocí nejnovějších technologií z prvotřídních materiálů, které nezklamou.

Precizní a moderní provedení

Látka Bud Boxu má buď stříbrnou nebo bílou povrchovou úpravu, je reflexivní a složená ze čtyř vrstev. Materiál absolutně nepropouští světlo, tudíž se nemusíte obávat jakéhokoliv i nejmenšího prosvítání. Zajistí maximální reflexi. Materiál je bezpečný plast, nehořlavý a hlavně netoxický. Samozřejmostí jsou světlotěsné otvory pro kabely a vzduchotechniku. Zipy jsou opatřeny krycími chlopněmi. Zkrátka žádné nechtěné světlo nemůže dovnitř proniknout.

Pevné šití a zipy

Bud Box je typický svými pevnými zipy a silným šitím. Robustní rám je vyroben ze železných tyčí a dílů pro spoje. Stan budete moct dlouho a bezproblémově používat, vybrat si můžete z více velikostí a také to, zda chcete bílou nebo stříbrnou barvu vnitřku.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name