Praktické a moderní nalepovací tabule

Novinka, samolepící tabule, se hodí do pokojíčků dětí, do škol, školek, kanceláří i dalších míst. Tyto tabule podporují kreativitu a poskytují prostor na sebevyjádření.  Můžete na ně psát i malovat, pro radost i práci. Tabule na zed jsou oblíbené u škol, kanceláří, firem, ale hodí se i jako skvělý dárek do domácnosti. Místo, kam se tato fólie nalepí, bude veselejší, radostnější a kreativnější. I v době moderních technologií, pokroku a neustále nových digitálních vynálezů, je psaní na tabuli příjemnou záležitostí, která jen tak z obliby nevyjde. Nepotřebujete k tomu žádnou elektřinu ani připojení na internet, stačí vám fix nebo křída a můžete se začít pohodlně realizovat.

Tabulová folie, prostředek k prezentaci

Nalepovací tabule jsou levný, chytrý a dostupný prostředek k sebevyjádření a k názornému předání informací. Hodí se pro vzkazy, reklamu, výpočty, obrázky, prezentaci i oznámení. Na tabuli si můžete i jen tak zapisovat své nápady a myšlenky, aby neupadly v zapomnění. Výhodou je, že vše jde snadno smazat a začít znovu. Tabule pro nalepení jsou ekonomické, praktické a úsporné co se týče místa. Umístit je můžete na různé povrchy a budou dobře držet. Nemusíte je dát pouze na zeď, hodí se i na dveře, skříň nebo třeba stůl.

Co prozradí barva tabule

Tabulová barva nám prozradí, čím se na ni dá psát. Na černou nebo zelenou tabuli se píše křídami, ať už bílým nebo barevnými. Na bílou tabulovou fólii jsou zase určeny speciální fixy a čistící roztoky. Pořídit si můžete i tabulový mix, ve kterém máte všechny druhy tabulové fólie, černou, zelenou i bílou, za dobrou cenu. Tento nevšední pomocník vám bude po ruce doma i v kanceláři. Uvidíte, že si rychle zvyknete na přítomnost tabule, a nebudete ani vědět, jak jste bez ní mohli dosud existovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name