Věštění z karet je komunikací s naším podvědomím

Karty komunikují s naším podvědomím, to je základní princip věštění z karet. Naše podvědomí toho ví opravdu mnoho, více, než si dokážeme představit. Každá informace, kterou máme v podvědomí, má vlastní energii. Tato energie dokáže k sobě přitahovat symboly, které jsou vyobrazeny na tarotových kartách. Toto je základní princip, a každá věštkyně nebo věštec, kartářka nebo kartář mají pak svůj vlastní princip a metodu, jak se s kartami dorozumívá. Je to taková řeč s kartami a systém jejich čtení.

Výklad z karet díky intuici

Systém takového věštění je tedy uvěřitelný, je to něco, co má každý ve své hlavě, něco jako počítačový program v naší mysli, který si vlastně vytváříme sami. Výklad z karet není jen mýtus, skutečně funguje. Důležité je naši mysl zpřístupnit kartářce, aby bylo byla čitelná. Jak se stát kartářkou? Asi nejsnadnější cestou je navštívit školu, a díky této karetní škole se naučit některý už ověřený a fungující systém čtení z karet. Systém si pak každý věštec nebo kartářka přizpůsobí sami sobě. Karty jsou tedy nástrojem k probuzení intuice. U každého člověka je intuice individuální, i její projevy. Karty musíme správně vnímat. Jinak je vnímáme, když je mícháme, a jinak, když chceme, aby nám tarot nebo třeba mariášové karty poskytly určitou informaci. Kartářky cítí, jak na ně karty působí, a toto působení je různé.

Karty mohou změnit váš život

Pomocí výkladu z karet můžete změnit svůj život. Katy vás mohou správně nasměrovat, podpořit vaši intuici a najít tu nejlepší cestu. Věštkyně vám nediktuje, co máte dělat, jen vás nasměruje na tu správnou cestu. Pokud řešíte nějaký problém, intuice dokáže mnohé napovědět. Ovšem jak ji v sobě probudit? Tarot vám to usnadní. Vše je ovládáno naší myslí, a vše také může naší myslí změnit.

 

 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name