Vertikální žaluzie – látkový elegán

Jsou lidé, kteří na vertikální žaluzie nedají dopustit a namohou vynachválit jejich výhody oproti klasickým závěsům a záclonám. Jiní zase nemají rádi jejich nadčasové minimalistické rysy. Pravdou, že každý má jiný vkus a každý interiér má jiný charakter.

Výhody vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie dlouhodobě jsou a zřejmě ještě dlouhou dobu budou jedním z nejvyhledávanějších prvků sloužících pro stínění oken.  Proč tomu tak je? Určitě zaujmou svým jednoduchým a elegantním vzhledem volně zavěšených látkových lamel, které mohou zajímavě osvěžit interiér a stát se jedním z dekoračních prvků.  Je možné vybírat z látek mnoha vzorů, barev, vlastností a materiálů. V závislosti na použitých materiálech jsou látky nehořlavé, anti alergenní, ekologické, stínící či zatemňovací.
Stejně jako zmíněné závěsy a záclony, se také vertikální žaluzie skvěle hodí pro stínění velkých ploch.  Na rozdíl od záclon a závěsů ale poskytují velmi rychlou, snadnou a účinnou regulaci světla pouze natáčením látkových lamel pomocí ovládacího řetízku. Lamely je možné kdykoli podle potřeby jednoduše stáhnout na stranu pomocí ovládacího provázku. Jedná se o velice efektivní a moderní řešení. Veškerý ovládací mechanismus je ukryt v horní kolejnici bílé barvy, které opticky takřka není vidět. Dominantním prvkem jsou tedy látkové lamely a na jednom konci kolejnice žaluzie jsou zavěšeny ovládací řetízek a provázek. Znovu v bílé barvě aby co nejméně rušily celkový dojem.
Látkové lamely jsou vzdušné a elegantní. Vertikální žaluzie často bývá prvkem obohacujícím interiér.

vertikální žaluzie na míru

vertikální žaluzie na míru

Nákup vertikální žaluzie online

I přes veškeré popsané výhody je pořizovací cena velmi příznivá, protože konstrukce žaluzie je jednoduchá a nenáročná na výrobu. Pokud se rozhodnete při koupit ušetřit, můžete výhodně pořídit vertikální žaluzie online zakoupením v některém ze specializovaných internetových obchodů. Na pár kliků zadáte rozměry, vyberete některou z látek a její barvu a okamžitě vidíte výslednou cenu a můžete žaluzie zakoupit.

Vertikální žaluzie na míru

Vertikální žaluzie na míru


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name