Oblíbený dámský piercing do pupíku

Dámský piercing umístěný v pupíku je velmi oblíbenou záležitostí. Líbí se dívkám samotným a samozřejmě přitahuje i pozornost mužů. Jako pánský piercing se nepoužívá, je to záležitost žen. Nabídka je velmi rozsáhlá. K takovému zdobení se používají speciální piercingy, takzvané banánky. Vybírat lze z mnoha druhů, motivů, tvarů a barev. Nejčastěji se jako materiál používá chirurgická ocel. Ta nezpůsobuje alergie a tělo ji většinou skvěle snáší. Samozřejmě je potřeba nechat dobře zahojit ránu, aby vše dopadlo jak má a nositelka této ozdoby se z ní mohla dostatečně těšit. Rozhodně jde o nejvhodnjěší materiál pro úplně první piercing.

Materiály pro piercing

Dalšími možnými materiály pro výrobu piercingu je titan, ten také nealergizuje, dále umělé materiály jako akryl, silikon či bioflex. Pro piercingy uší, takzvané roztahováky, plugy nebo tunel je využíváno i fimo a další podobné hmoty. Do pupíku je ale opravdu nejvhodnější právě chirurgická ocel dostatečné tloušťky. Příliš tenký materiál by se mohl prořezávat. Velmi oblíbené jsou banánky na koncích zakončené kuličkami. Často jsou piercingy osázeny třpytivými kamínky. Dámský piercing do pupíku může být ozdobený motivem nebo pohyblivým přívěskem. Stejně jako u roztahováků a tunelů, i u ozdob v pupíku je možno koupit fake piercing, tedy ten nepravý, u kterého není nutnost nic propichovat. Pokud máte takto ozdobený pupík, určitě si pořiďte moderní dámské oblečení na léto, ve kterém tento šperk vynikne.

Ozdobte se podle nejnovějších trendů

Ke každému se hodí něco jiného. Proto je před propíchnutím určité části těla potřeba to důkladně zvážit. Co vyhovuje jiným, vám vyhovovat nemusí. Je dobré poradit se s odborníky. Existuje mnoho způsobů, jak se ozdobit šperky a doplňky. Zkuste bezhlavě nepodlehnout módním trendům, ale najít způsob, který vám bude sedět, abyste se za propíchnutou část těla třeba za pár let nestyděli. Možností je mnoho. V e-shopu Poison Bite nakoupíte všechny možné piercingy a dokonce i oblečení pro pány a dámy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name