Svatební šaty a jejich výběr

Výběr svatebních šatů je pro nevěstu vždy velká událost a nejde o nic snadného. Některé ženy mají jasnou představu, jiné tápou. Vše je potřeba zařídit dostatečně dlouho dopředu, abyste se vyhnuli zbytečnému stresu a zklamání. Vybírejte podle sebe, protože je to váš den. Nedejte příliš na názory a rady okolí. Měla byste se v nich cítit dokonale. Kromě klasických dlouhých šatů je možno vsadit i na netradiční modely, nebo vybírat z korzetů a sukní ke svatebním korzetům. Je to dobrá alternativa.

Oblečení pro ženicha

Ženich má výběr většinou jednodušší. I když koupit dobře padnoucí oblek za slušnou cenu může být fuška. Někdy je lepší nechat si jej ušít na míru. K tomu je třeba sladit svatební košili a kravatu. Svatební kravaty se někdy nahrazují plastrony. Je to také pěkná alternativa. Myslete na ladění svatby a na to, aby se oblečení hodilo k šatům nevěsty a celkové tématice. Celek dotváří pásek a také vhodné společenské boty. Ty ovšem ženich využije později i na jiné společenské události, proto je dobré zainvestovat do kvality.

Jak se mají obléci svatebčané

Jste pozváni na svatbu a nevíte co na sebe? Zjistěte si nejprve, jak je svatba pojata, zda má nějaký námět, určené oblečení pro svatebčany, nebo jaké šaty bude mít nevěsta. Od toho se můžete odpíchnout. Pokud si nejste jisti, vsaďte raději na jednoduchost a střídmost. Nehodí se dlouhé společenské šaty, to je výsada nevěsty. Raději si oblékněte šaty nebo sukni kratší délky, ale ne příliš vyzývavé. Barva by neměla být příliš výrazná ani světlejší, než jsou šaty nevěsty. Šaty svatebčanek by neměly překřičet nevěstu. Svatební obuv pro nevěstu je většinou bílá nebo v nějaké jiné světlé barvě, a velmi slavnostní. Svatebčanky si mohou obout to, co se hodí a co jim ladí k oblečení. Barva je také na nich.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name