Amix, špičkové doplňky stravy a sportovní výživa

Pro sportovce jsou doplňky stravy nezbytností. Široké a kompletní spektrum výživových doplňků má britská firma Amix Nutrition. Používá špičkové ingredience té nejvyšší kvality, tudíž je zde i výjimečná kvalita nabízených produktů. Patentované složky zaručují účinnost a využitelnost organismem. Nejde o žádné výrobky s velkou reklamou bez efektu, naopak. Jejich používáním můžete organismu dodat mnoho prospěšných látek. Sportovní výživa je velmi specifická a nelze v ní nic zanedbat. Projevilo by se to na zdraví i výkonu.

Energizéry a stimulanty

Výživa pro sportovce, to jsou například stimulanty a energizéry Amix. Patří mezi ně především různé specializované směsi s unikátním složením ve formě kapslí. V jejich složen najdeme například taurin, guaranu, kofein, zelený čaj, yerba maté, maltodextrin a další. Jde o látky stimulující organismus pro lepší výkonnost, které zároveň dodávají potřebnou energii. Použití je vhodné zejména před začátkem tréninku. Lepší je dopřát si tyto speciální doplňky, než se pokoušet sami obohacovat jídelníček o jednotlivé složky. To je moc složité a nikdy nedosáhnete potřebného efektu a optimálních dávek.

Syrovátkové proteiny a další druhy

K doplnění potřebného množství bílkovin ve stravě slouží proteinové přípravky Amix. Díky nim získáte takové množství bílkovin, jaké je potřeba, a navíc v nejlepší kvalitě. Ve vrcholovém sportu to ani jinak nejde, běžná strava většinou nepostačuje. Produkty mohou být kaseinové, vícesložkové, pro vegany nebo jde o syrovátkové proteiny. Syrovátka je vůbec nejčastěji využívaným zdrojem bílkovin, získává se z kravského mléka. Jde o nejoblíbenější přípravky. Mají vysokou biologickou hodnotu, jsou jednoduše stravitelné a rychle se vstřebávají. Hodí se i pro speciální diety.

Kreatin, jeden z nejpoužívanějších doplňků stravy

Jedním z nejvyužívanějších suplementů vůbec je kreatin. Není finančně náročný a jeho užívání má prokazatelné výsledky. Každý sportovec o něm určitě slyšel nebo jej už používá. Jde o látku tělu vlastní, nic cizorodého nebo nepřirozeného. Z běžné stravy jej ale nezískáme dostatek, pokud provozujeme náročnější aktivity. Pokud chceme prokazatelně zvýšit výkonnost je tento doplněk od firmy Amix určitě žádoucí, pořídit jej můžeme ve více podobách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name