Co potřebuje malý i větší skaut?

Skauti, to jsou především malé děti, ty odrostlejší, ale také samozřejmě dospělí, v podobě vedoucích a podpory. Máte doma také malého skauta? Je nováčkem a vy ho potřebujete co nejlépe vybavit na jeho nová dobrodružství? V tom případě doporučuji využít jeden můj oblíbený slovenský e-shop totem.sk, který nabízí jednoduše řečeno vše. Vše pro skauty, turisty a milovníky outdoor. To znamená skautské vybavení do tábora i do akce. Široký sortiment, který v sobě zahrnuje turistické vybavení ve všech známých podobách, je navíc za výtečné ceny.

Kvalitní oblečení v první řadě

V první řadě svému dítěti zajistěte pohodlí v podobě kvalitního skautského oblečení. To vybírejte samozřejmě podle počasí a ročního období, ale také dle použití. Oblíbené jsou přírodní materiály, ale také některé syntetické, které dokážou podpořit kupříkladu lepší pružnost. Pokud bychom měli hovořit o přírodních, jistě vede bavlna a teplá vlna, tyto pak mohou být ideálně doplněny například o pružný elastan.

Střecha nad hlavou

Velmi důležité je také bydlení a střecha nad hlavou. Pro malého skauta je dokonalý nepromokavý a impregnovaný stan, u kterého si dejte pozor také na výběr kapacity. Na stránkách totem.sk jsou stany pro skauty v maskovaném provedení, ale také v pastelových barvách. Většinou však jsou stany spíše předmětem zájmu táborových vedoucích, než rodičů, v oddíle by měly být zajištěny. To ovšem neznamená, že takový stan nevyužijete také jindy. Dnes už jsou cenově dostupné pro každého.

Důležité vybavení

Malý i větší skaut bude také potřebovat náležité vybavení tábora. Zde hovoříme například o různém nářadí pro jeho stavbu a opravy, nebo o všem, co je potřebné pro konzumaci potravin. Nezapomínejte ani na pohodlný kempinkový nábytek, například přenosné a skládací židličky nebo stolky. Jsou skladné a přitom s nimi vychutnáte i náročnější pokrmy.

 

Tags: , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name