Co vše lze tvořit s výrobníkem ledu

Výrobníky ledu mohou být dnes nejen funkčním pomocníkem v kuchyni, ale také se klade stále větší důraz na jejich design. Ovšem nejen design výrobníků je důležitý, ale také vzhled a tvar následného produktu. Tím je samozřejmě kostka ledu, ale ne vždy je to kostka jako taková. Těch tvarových možností je dnes opravdu nepřeberné množství, stačí si jen vybrat. Výrobník ledu může být uzpůsoben na jeden i více vyráběných tvarů.

Výrobník ledu Brema je jedním z vysoce kvalitních produktů, se kterým můžete vyrábět rozmanité ledové kostky také různě ochucené, velmi v oblibě je například čokoláda.

Klasické kostky

Klasické kostky stále vedou, jsou ideálním tvarem, který je nejvíce žádaný. Výhodou kostky je zajisté její skladnost, ušetří vám spoustu místa.

Ledové kalíšky

Profesionální výrobník ledu může nabízet také výrobu kulatých tvarů nebo takzvaný kalíškový led. Ten může být použit rovnou jako nádoba k podávání nápojů, především pak limonád v horkém počasí a samozřejmě také alkoholických nápojů. Kalíšek může být v mnoha provedeních.

Ledová tříšť

Zásobník na led a výrobník slouží často k výrobě ledové tříště, která je v dnešní době zvláště mezi mladými lidmi velmi oblíbená. Dá se velmi dobře ochutit a vypadá bezesporu lákavě, v teplém létě vás kdykoliv osvěží. Nejlepší a nejjednodušší je rovnou zakoupení přístroje na výrobu tříště, nejsou dnes už tolik nákladné. Stačí jen voda a ta správná příchuť. Ledová tříšť bývá často nabízena také ve formě granulí.

Šupinky z ledu

Přístroj na led dokáže vyrobit i pěkné šupinky. Ty mohou mít stejný účel jako třeba ledová tříšť. Jsou menších rozměrů než klasické kostky, což znamená také rychlejší tání. I proto nejsou právě vhodné do nápojů.

Ideální jsou výrobníky a zásobníky ledu, umožňující výrobu takových tvarů, které si sami naprogramujete. Využijete je nejen doma, ale také v profesionálních gastro provozech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name