Investiční zlato a stříbro, chytrá volba pro uložení majetku

Zlato je celosvětově ideální uchovatel bohatství a majetku. Je součástí rezerv centrálních bank. Dalšími cennými kovy, které mohou být dobrou investicí, jsou stříbro, platina nebo palladium. Investiční zlato je uchováváno ve formě slitků, mincí nebo cihliček. Jeho prodej probíhá i online i v kamenných obchodech. Je to cennost ověřená po tisíciletí a navíc osvobozená od DPH. Myslete na budoucnost. Uložení peněz v bankách nebo jiných finančních institucích bez žádného výnosu je poměrně nesmyslné a nevýhodné. Standardním jevem poslední doby je totiž inflace a znehodnocení peněz.

Zabezpečte se do budoucna

Proti inflaci se můžete zabezpečit právě investičním zlatem nebo stříbrem. Zlato patří k nejvzácnějším a nejlikvidnějším komoditám, mezi platidly má prestižní postavení. Dříve se z něj razily peníze, ale dnes se kromě nich odlévají i slitky a tvoří zlaté cihličky. Jedná se o ryzí zlato, které je bezpečným přístavem pro vaše investice. Skutečná cena tohoto drahého kovu se odvíjí od hodnot, které jsou dosaženy na finančních světových trzích.

Nejen zlato, ale i stříbro

Investice do zlata je známější než do stříbra, ví o něm asi každý. O variantě investičního stříbra každý obeznámen není. Přitom jde o velmi slibný způsob zúročení a uložení finančních jistot. Jde os specifické stříbro, určené právě pro investice. Nejčastěji se uchovává ve formě slitků, cihliček a uncových mincí. Mají vysokou ryzost a rovněž definovanou hmotnost. Hodnota těchto investičních předmětů je dána právě hodnotou kovu samotného.

Volatilita stříbra je velmi zajímavá

Stříbro je typické volatilitou, jde o výkyvy v jeho hodnotě., které jsou zapříčiněny průmyslovým využitím. Jde o strategickou surovinu zajímavou pro zhodnocení peněz. Stříbro bylo vždy nejen platidlem, ale používá se hojně v průmyslu a předmětech denní potřeby. Jeho funkce je v mnoha z nich nenahraditelná. Poptávka po celém světě narůstá a začíná hrozit jeho nedostatek. I to je důvodem, pro kromě investičního zlata zkusit i investici do stříbra.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name