K čemu slouží laminovačka?

Laminovací přístroj nebo též jinak laminovačka laserové tiskárny či inkoustové, slouží k laminování dokumentů. Aparát se skládá ze dvou válců, mezi které se vkládá list papíru. Z obou stran válců jsou v laminovacím zařízení umístěny specializované fólie, které jsou následně zataveny. Za pomocí tepla se plastová fólie dokonale přitaví k papíru a vytvoří tak obal, který má mnoho ochranných funkcí. Ale nejen to.

Dokonalá ochrana vašich dokumentů

Díky kvalitní plastické fólii můžete uchovat své papíry po velmi dlouhou dobu, jsou zakonzervované a můžete je klidně založit do šanonů. Vydrží takto neuvěřitelně dlouho, pokud nedojde k nějakému nečekanému poškození. Laminovací vaky laserové tiskárny zamezí samozřejmě polití a vniknutí jakékoliv tekutiny a nečistoty, vytvoří balený dokument, který si budete kdykoliv moci přečíst a to i za mnoho let.

Kde lze všude použít?

Pokud jste majitelem například kompatibilní cartridge Brother, Epson, Dell nebo některých dalších oblíbených a kvalitních značek, jistě jste se již s podobným zařízením, jako je laminovačka, setkali. A možná ho už používáte.

Vylepší design

Laminovací vaky inkoustové tiskárny, ale zajisté i té laserové, již dnes patří ke kancelářským pomocníkům, kteří nejsou žádnou neznámou. Dalším skvělým plusem, který oceníte, ať již jste majitelem laserové tiskárny jakéhokoliv typu, je design, který dodají vašemu dokumentu. Barvy budou zvýrazněny, zároveň se také stanou sytějšími.

Samozřejmostí je také ochrana proti mechanickému poškození dokumentu, a také roztržení papíru. Tím, že oboustranná folie obejme papír, stane se dokument výborně zajištěný. Dokonce vykazuje i určitou odolnost proti spálení a ožehu.

Formáty

Nejčastějším formátem je klasický formát A4, který se používá u tradičních a oblíbených kompatibilních tonerů Dell a dalších modelů. Ovšem můžete použít také formát A3.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name