Kožešiny Strnad a Červinka

Pokud hledáte největšího výrobce různých kožených výrobků a především pak oblečení, zvolte si Kožešiny Strnad a Červinka. Tradice této firmy je již více než 20 letá a jedná se o dodavatele s největším plošným pokrytím trhu, pokud hovoříme o kožených produktech. Proto se setkáte jak s kožešinami Brno, tak také s dalšími službami, které jsou primárně určené pro určitou oblast nebo město. Nechybí ani kožešiny Kolín nebo třeba kožešiny Ostrava.

Kvalitní úschovna

Společnost disponuje specializovanými sklady, ve kterých jsou kožešiny uložené. Díky vhodným metodám uložení nehrozí jakékoliv vady, kazy nebo poruchy. Také máte možnost uložit si zde své vlastní kůže, které vám po té budou vyčiněny. Úschovna kožešin zaručí tu nejlepší kondici koženého materiálu i následných produktů.

Opravna kožených výrobků

Samozřejmě, že v nabídce služeb firmy Strnad a Červinka nechybí ani opravy různých kožených výrobků. Můžete tak přijít třeba se starým nevzhledným kožichem nebo koženou bundou, která je děravá. Zkušení pracovníci, kteří se v kůži opravdu vyznají, vám opraví vaše oblečení i doplňky, díky čemuž velmi výrazně ušetříte. Údržba kožešin je naprostou nezbytností, jen s dobrým skladováním bude jakost tohoto přírodního materiálu dokonalá.

Sortiment

Nabídka je velmi široká, tím si buďte jisti. Jen těžko najdete tak pestrého výrobce kožených produktů. Uveďme si, o které konkrétně se tedy jedná. Pokud hovoříme o oblečení pro běžné nošení, jedná se hlavně o:

 • Kožené bundy a vesty
 • Kožené kalhoty
 • Pláště, kožichy, kabáty
 • Ale také ponožky, spodní prádlo

Další možností je velký výběr různých kožených doplňků. Jsou to třeba rukavice, čepice, šály a mnoho dalších vhodných moderních věciček, které se dají nosit v každém počasí. Nechybí ani zakázkové šití kožešin Brno a zakázková úprava kožešin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

 • Leave a Reply
   
  Your gravatar
  Your Name