Proč si vybrat USA pro studium v zahraničí

Láká Vás studium v USA? Začít můžete už na střední škole. Nejen že se zdokonalíte v jazycích, ale věřte, že studium střední školy v USA je tou nejlepší přípravou pro studium na prestižních univerzitách ve světě.

Jestliže si chcete vybrat kvalitní střední školu v zahraničí, zaměřte svůj hledáček na USA. Povíme Vám jaké má výuka v této zemi přednosti.

Pokud už Vás nebaví jen sedět v lavici, zapisovat si a poslouchat výklad učitele, pak je pro Vás studium v USA to pravé. Spojené státy jsou nejoblíbenější akademickou destinací pro studenty z celého světa. Studenti, kteří chtějí dosáhnout mezinárodně uznávaného vzdělání, často volí ke studiu právě prestižní americké školy.

Mluvíme zde zejména o soukromých středních školách v USA, kde je přístup k výuce naprosto odlišný a výuka je zde nesrovnatelně kvalitní oproti veřejným středním školám. Místo memorování se výuka na těchto školách soustřeďuje na diskuzi, schopnost argumentace a kreativní myšlení. V dnešní době, kdy jsou veškeré informace dostupné na internetu během několika sekund, se zdá být tento systém o poznání efektivnější a studenty lépe připraví na studium na univerzitách i praktický život a práci v nadnárodních společnostech. Ke kvalitě výuky přispívá také nižší počet studentů na hodinách, který se pohybuje maximálně do 15 žáků.

Další předností, kterou má studium v USA je velký výběr různých zaměření škol, od zaměření pro hokejisty, hráče golfu, tenisty nebo pro umělecky zaměřené jedince ať už ve výtvarném umění, zpěvu nebo herectví.

Studium na těchto středních školách je prvním krůčkem ke studiu na prestižních univerzitách v USA, jako jsou Harvard, Yale, Stanford, MIT, Cornell, Princeton, Darmouth a mnoho dalších.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name