Stylové obaly, co překvapí

Pokud se právě nacházíte v ne právě příjemné fázi shánění dokonalého obalu na svůj telefon, proč nezkusit netradiční styly a designy. Možná vám pomůžou poměrně nové, ale již velmi oblíbené internetové stránky Covery. I ti nejnáročnější zde narazí na obaly na mobily, které jsou vysoce moderní a hlavně mají vždy nějaký ten nápaditý motiv. A jaké motivy to mohou být?

Obaly na moderní iPhone

Společnost Covery.cz nabízí své obaly především na modely iPhone, konkrétně 4, 4S, 5 a 5S. Tyto patří v poslední době k nejoblíbenějším prvkům ochrany mobilu. Je to tak jednoduché, spojit krásný design s funkcí, v tomto případě ochrannou.

Obaly v tomto elektronickém obchodě jsou krásnými imitacemi v dobré kvalitě, která chrání a přitom zase tolik nestojí. Mějte konečně ten pravý styl s obalem, který se bude hodit k vaší osobnosti.

Kalkulačka

První možností je například design kalkulačky. Vypadá neuvěřitelně skutečně, jen ji uchopit a začít na ní počítat. S kalkulačkou bude váš mobilní telefon velmi dobře maskovaný, takže se možná dokonce vyhnete krádeži. Kryty na mobily ve stylu různých kancelářských pomocníků nejsou rovněž žádnou novinkou.

Kazeta jako z 80. let

Dále si lze vybrat třeba retro prvky. Jedním z takových prvků let minulých jsou také kazety, které jsou dnes již technickým přežitkem, ale jako retro dekorace vypadají skvěle. Kazeta na mobil má tu výhodu, že vám telefon nejen chrání, ale také z něj dělá stylový doplněk.

Obal s knírkem

Stylové obaly na mobil mohou imitovat i další věci, ale i postavy či postavičky. Nechybí například pohádkové motivy, zvířátka, nebo motiv knírku, který je aktuální z hlediska akce na podporu prostaty. Zúčastněte se aspoň takto kampaně Movember Man.

Máte rádi recesi nebo jen chcete mít svůj telefon pěkně v teploučku? Zvolte si obal v neobyčejném stylu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name