Vybavení obchodů pro maloobchod i velkoobchod

Zařizujete si vlastní obchod? Jste nováčci v oboru? V následujícím článku se dozvíte mnoho informací a praktických rad o vybavení obchodů. Ať už se chystáte provozovat prodejnu oblečení, nářadí, čerpací stanici, trafiku nebo pekařství pro všechny odvětví obchodu máme praktické elegantní řešení.

Regály

Nikdo z nás si nyní již nedokáže představit obrovské hypermarkety, obchodní domy nebo dokonce ani malý vesnický obchůdek bez regálů. Regály jsou již o pradávna základním vybavením obchodů. Od doby vzniku prošly mnohými úpravami a nemají dnes tedy daleko k dokonalosti.

Regálové systémy

Hlavní předností regálů je jejich variabilita. Dají se jednoduše díky své nízké váze sestavit do regálových systémů. Prakticky zaplnění místa v prodejně, zaručují jednotlivé díly jako například koutový regály, nebo rohové regály. Regálové systémy využijete především tam, kde potřebujete přehledně a kompletně zužitkovat prostorové možnosti.

Kovové regály

Pokud vybavujete menší obchod nebo sklad, skvěle Vám poslouží i kovové regály. Od nejjednodušších skladových regálů až po složitější typy s přední stojinou se hodí především tam, kde potřebujete snadnou údržbu například zahradnictví, květinářství nebo pneuservisu.

Váš obchod bude díky regálům lépe vypadat, bude přehlednější a plně využije veškerý možný prostor. Regálové systémy Vám dají možnost vystavit maximum zboží a zákazníci budou přesto mít dostatek místa k pohybu. Vytvoříte si sami dokonalý systém, který si zamilujete nejen vy, ale i klienti, kteří se budou rádi vracet.

Regály do domácnosti

Regály však nejsou určené pouze pro komerční použití v obchodních řetězcích a menších prodejnách. Jejich využití je různorodé. V domácnosti řada lidí regály využívá k uspořádání věcí ve spíži, garáži, sklepě nebo dílně. Budete překvapeni, kolik prostoru se ušetří, když vše bude mít své místo.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name