Kvalitu masivního nábytku nic nenahradí

Tradiční masivní nábytek se opět vrací na výsluní a do našich domovů. Mnoho lidí opět přichází na to, že je lamino sice levnější, ale vlastnosti masivu zkrátka nikdy nenahradí, nemluvě o zdravotní nezávadnosti. Kuchyně na míru, bytelné stoly, manželské postele z kvalitního dřeva, to jsou všechno kousky, které vydrží po generace. Navíc stále budou krásné a ani malé poškození jim na kráse neubere. Naopak s léty získávají na zajímavosti. Výrobky na zakázku jsou přesně podle vašeho vkusu a zapadnou do určených prostor, i atypických.

Poctivý nábytek z masivu toho hodně vydrží

Dřevo přináší do interiéru kousek přírody, tradice a nenapodobitelné kouzlo. Nábytek z masivu vám zaručí kvalitu, originalitu a dlouhou životnost. Vzhled je stálý a s věkem ještě nabírá na kráse.  Pokud si necháte zhotovit zařízení bytu, domu, podniku nebo kanceláře na míru, využijete maximálně dispozice, a získáte plně funkční interiér. Dnes jde téměř na každém materiálu vytvořit dekor dřeva, ale specifické vlastnosti se nedají nahradit. Náhražky jde navíc jednoduše poznat. Není nad tradiční a bytelné postele z masivu, židle, skříně, police, kuchyňské linky, rustikální komody a další kousky nábytku.

Subjektivní dojem i zdravotní hledisko

Kromě toho, že dřevo velmi dobře subjektivně na každého působí, je důležité i další hledisko, a to je zdravotní nezávadnost. Dnes často používaná dřevotříska obsahuje i mnohé chemické látky, které pak dýcháme. Dřevěný nábytek nic takového neobsahuje a e mnohem zdravější. Masiv neohrožuje naše zdraví, pro jeho ošetření se používají přírodní vosky, oleje nebo laky. Klasické dřevěné postele, skříně, dubové jídelní sety a další kousky žádné lamino nemůže nahradit. Investice se zkrátka vyplatí, nehledě na dlouhou životnost pravého dřeva. Dokonce ani oprava nemusí být složitá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name