Nápadité fotografické obrazy do každého interiéru

Oblíbenou a nápaditou dekorací do interiéru jsou obrazy z vlastních fotek. Mnoho lidí této služby využívá, protože co je osobnějšího a originálnějšího, než vlastnoručně pořízené foto? Stačí poslat vybranou fotografii nebo obrázek a můžete se těšit a váš nový obraz. Pokud nemáte žádné vhodné fotky pro tvorbu obrazu, nezoufejte. Vybrat si můžete z mnoha již vytvořených fotografií ze sekcí město, lidé, příroda, krajina, zvířata, květiny, jídlo a pití, děti, kreslené nebo umění. Problémem nejsou ani obrazy černobílé, feng shui nebo detaily. Zvláštní sekcí jsou i fotoobrazy pro děti, na kterých jsou většinou různé postavičky nebo zvířátka. Vybere si každý, a do každé místnosti v domě.

Vdechněte kouzlo jakékoliv zdi

Fotoobrazy vdechnou kouzlo každé zdi v jakémkoliv interiéru. Jsou originálním bytovým doplňkem, který si můžete nechat zhotovit v mnoha podobách a velikostech. Oblíbené jsou i dělené obrazy nebo fotokoláže. Dnes není problém mít zářiví barvy a kvalitní provedení. Velmi praktické je nechat si vytvořit vizualizaci toho, jak bude obraz vypadat na vší zdi a případně pak doladit různé detaily nebo upravit velikost. Velkou roli hraje u každého obrazu i jeho rám, a to platí samozřejmě i v tomto případě. Vybírejte rám tak, aby se hodil nejen k motivu, ale i do interiéru.

Možnosti moderních technologií

Moderní technologie skýtají rozmanité možnosti. Inovací je tisk na stříbrnou folii, který vytvoří nádherný a luxusní efekt. Možný je i tisk na plátno, plexisklo, pěnovou desku nebo hliníkovou desku. Fotografické obrazy mohou být jednodílné i vícedílné.  Zpestří každý byt a jsou tvořeny dvěma až pěti díl, podle osobní volby a také dle motivu. Fotografie ve velkém stylu jsou osobitým doplňkem domácnosti i pracovny. Jsou unikátní a mají dlouhou životnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name