pěkné poháry

Potřebuji sehnat nějaké pěkné poháry

S partou přátel pořádáme každoročně takový sportovní turnaj pro naše děti. Potřebujeme sehnat ještě nějaké pěkné poháry, které by nebyly moc drahé. Kamarádům jsem slíbil, že zkusím nějaké sehnat u nás ve městě. Jeden den jsem tedy zašel do několika místních obchodů, ale žádné jsem nesehnal. Prý musím do nějaké specializované prodejny. Jenže já žádnou takovou neznám. U nás ve městě se určitě žádná specializovaná prodejna na poháry nenachází.

Kde mám poháry sehnat?

Kamarádům jsem sdělil, že v našem městě se poháry sehnat nedají. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli, že je zkusíme koupit někde na internetu. Večer jsme si dali víno a já přinesl počítač. Na internetu jsme našli hned několik obchodů s tímto sortimentem. Jeden z nich jsme si vybrali a učinili u něj poměrně velkou objednávku. Objednali jsme poháry pro všechny naše děti. Vybírali jsme z těch levnějších druhů. Nechtěli jsme žádné profesionální trofeje. Dětem úplně bohatě stačí obyčejné trofeje. Tuto sportovní akci pořádáme pro zábavu. Nejsme žádní profesionálové, kteří si potrpí na speciální poháry. Nám stačí ty obyčejné. Také pořádáte podobné sportovní akce jako my? Kde kupujete takové trofeje a jiné podobné věci? My už jedině přes internet, protože v našem městě se nic takového sehnat nedá.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name