Profesionální výrobníky ledu pro mnohostranné použití

Profesionalni výrobníky ledu jsou automatická zařízení, která vyrábějí led, a to rychle a se snadným ovládáním. Za 24 hodin mohou vyrobit některé i stovky kil ledu. Hodí se do všech provozů, kde je třeba dostatek ledu, i do výrobních procesů a průmyslu. Někdy najdou využití i v domácnostech. Mnohdy mají elegantní design, jsou spolehlivé a velmi výkonné. Led je zapotřebí především v potravinářství, chemickém průmyslu, zdravotnictví nebo ve wellness. Výrobník ledu je potřeba zejména v restauracích, barech, prodejnách ryb nebo vína.

Výroba i uchování ledu

Velké výrobníky ledu jsou permanentně napojeny na zdroj vody. Do těch malých stačí vodu nalít. Disponují různou velikostí zásobníků na led. V nich se led během dne uchovává. Je totiž nutné mít led v zásobě, a ne jen vždy, když je potřeba, vyrábět. Tvorba ledu je dnes rychlá a hygienická. Přístroje mívají antibakteriální úpravu, aby se led nekontaminoval, a je potřeba do nich přivádět zdravotně nezávadnou vodu. Vybírat lze přístroje s vodními chladicími systémy nebo se vzduchovým chlazením. Ty se vzduchovým chlazením musí být umístěny v prostoru a mít neustále přísun vzduchu k dispozici. Ty s vodním chlazením tuto podmínku k fungování nepotřebují.

Led různých typů

Výrobníky ledu Brema mají mnoho typů. Led lze vyrábět v různých formách a struktuře. Ledová tříšť se využije pro výrobu stejnojmenného nápoje, uplatní se ve farmacii, zdravotnictví nebo ve veřejném stravování. Kalíškový led je velmi čistou formou vhodnou na místa s méně kvalitní vodou. Kostkový led je tradiční formou do nápojů. Šupinový led je nezbytný při zpracování mléka, masa a ryb, při chlazení potravin a také v chemickém průmyslu. Existují tedy výrobníky různých technologií. Ke všem jsou potřeba zásobníky ledu.

 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name