Úsporný tisk s kompatibilními cartridgemi, tonery a obrazovými válci

Došla vám náplň ve vaší tiskárně a potřebujete co nejrychleji zase začít tisknout? Zajímá vás úsporný tisk? Máte několik možností ohledně nových náplní. Pořídit si lze náplně originální kompatibilní nebo renovované. Originální jsou přímo od výroby předurčeny pro vaši tiskárnu. Kompatibilní jsou stejně kvalitní, ale od jiného výrobce. Musíte vybrat výrobek, který do vašeho přístroje pasuje, a ušetříte celkem významní množství peněz. Poslední možností jsou náplně renovované, tedy znovu naplněné. U těch je třeba dbát na kvalitu. Takže není třeba tisknout zbytečně draze, variant je dost. Cartridge jsou určeny do tiskáren inkoustových, tonery zase do laserových. Mnohdy s kompatibilními tonery brother, dell, lexmark nebo kompatibilními cartridgemi epson, brother a dalšími vytisknete mnohem více stran než s výrobkem originálním.

Kompatibilní tonery dell a další pomocníci

Někdy tisknou originální náplně trochu lépe, ale při běžném tisku to vůbec nepoznáte a kompatibilní tonery lexmark vám postačí. Pokud si nejste jisti, jaký typ zakoupit, najděte si označení vaší tiskárny a dohledejte vhodnou náplň. Nemusíte se bát poškození tiskárny nebo ztráty záruky. Nové kompatibilní cartridge brother a další značky jsou sice alternativní, ale je zde vždy kladen důraz na dobrý tisk a výhodnou cenu. Snížíte náklady na provoz a neslevíte z požadavků. Kromě náplní lze koupit výhodně i obrazové válce, laminovací vaky laserové tiskárny i inkoustové tiskárny a mnoho dalších pomocníků.

Laminovačky jsou užiteční pomocníci

Přes eshop se dají koupit laminovačky laserové tiskány i laminovací vaky inkoustové tiskárny. K čemu slouží? Umožní praktické zatavení papírů různých formátů a důležitých dokumentů do průhledné pevné folie. Tato folie sníží riziko poškození, roztržení, umazání a znehodnocení papíru. Laminování prodlužuje životnost dokumentů a získají i hezčí vzhled. Barvy také zůstanou déle syté. Nejběžnější je formát A4, ale využít jdou i formáty větší či menší. Jde o pomocníka nezbytného nejen v domácnostech, ale i na úřadech a školách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name