Designy zdarma pro atraktivní web

Published by smichule on

Chcete pěknou grafiku a design zadarmo na vaše stránky? Pokud byste měli rádi jedinečný vzhled webu nebo třeba jen pozadí na plochu, zkuste free designs, tedy designy zdarma. Ať už tvoříte složitější či jednodušší stránky nebo třeba osobní blog, to, jakou volíte grafiku, působí na čtenáře a návštěvníky více než si myslíte. Mezi hlavní vlastnosti patří originalita a kreativita. Web musí především působit příjemným dojmem a patřičně jeho návštěvníka, ať už cíleného či náhodného, naladit. To je základem úspěchu, protože pokud návštěvníci na stránce vydrží pouze chvíli a pak se ihned přesunou jinam, úspěchu se nedočkáte. Prostředků, jak toho docílit, je mnoho. Jsou to třeba textové efekty, členění stránky, barvy, písmo a mnoho dalšího. Vše pak vytváří celek, ale nebojte se změn, pokud po čase zjistíte, že něco by bylo lepší a vhodnější, než prvek, který zde již máte.

Důraz na čistý a příjemný vzhled stránek

Stále větší důraz je dnes u internetových stránek kladen na to, aby byl celkový uživatelský prožitek velmi výrazný. Hodně k tomu napomůže třeba vektorová grafika ke stažení na free stránkách, která vás nic nestojí a přitom má kýžený efekt. Možností moderních technologií je mnoho, a napomohou vám k lepší propagaci a výsledkům. Je vědecky prokázáno, že dojem z internetové stránky si lidský mozek udělá hned v prvních vteřinách, a poté už tento dojem nerad mění. Design webu musí být tedy čistý a příjemný. I když se vám nechce utrácet horentní sumy za obrázky a grafiku, jsou zde možnosti, které je škoda nevyužít, třeba free grafické prvky.

Tapety na plochu zdarma

Máte rádi pěkné obrázky nebo zajímavé pozadí v počítači? Pomáhá vám při práci a zpříjemňuje váš den? Free- designs nabízí mnoho pozadí na plochu zdarma v sekci tapety na plochu. Můžete je pravidelně měnit podle nálady nebo najít jedno, které vás nadchne a bude zdobit plochu vaší obrazovky dlouhou dobu. Pro tvorbu webu i tapet lze využít obrázky zdarma, pokud nemáte žádné vlastní, které by se pro tento účel hodily.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.