Dětské a dámské punčocháče v české kvalitě

Punčocháče, ponožky, podkolenky, kamaše a tepláky pro sport i volný čas nabízí český výrobce z Valašského Meziříčí, firma Dotex D&D. Česká kvalita je na výrobcích znát, příjemně se nosí, zahřejí a dlouho vydrží. Zejména děti potřebují velké množství takového oblečení, a to po celý rok. Dětské punčocháče jsou klasikou, která se nosí na doma i na ven, v různých barvách a provedení, jen tak, nebo pod kalhoty či k sukýnce. Děti ocení pohodlí, když je nikde nic netlačí a neškrtí, chtějí mít volnost pohybu a moct se ušpinit. Punčocháče se vyrábějí v různých barvách a vzorech, s proužky i puntíky, plyšovou vrstvou, s veselými obrázky nebo v thermo verzi. Dámské punčocháče mohou být také veselé, spíše se ale volí střídmější provedení a vzory. Nosit se dají pod kalhoty i k sukni.

Kamaše vždy výborně zahřejí

K tomu, abyste měli nohy v teple a pohodlí, slouží také kamaše. Využijete je i ve velkých mrazech. Tento oděv je typický tím, že je nad chodidlem jakoby ustřižen a nemá šlapky. Potřebujete tedy ještě punčochy, podkolenky nebo ponožky. Vyrábějí se dětské, pánské i dámské kamaše. Zejména u dětí jde o praktický kus oděvu. Na výběr je z mnoha barevných variant a oblíbené jsou dětské kamaše s proužky. Dámy ocení střídmost barev, nejvíce se prodávají kamaše černé a šedé.

Nezbytné ponožky a podkolenky

Ponožky a podkolenky jsou nezbytnou součástí každého šatníku, nosí se po celý rok v každém ročním období. V létě jsou to spíš kotníkové ponožky, v zimě termo ponožky. Kvalitu ocení děti i dospělí. Každý má doma jistě mnoho párů a nikdy jich není dost. Dotex vyrábí velmi kvalitní a příjemně se nosící dámské a dětské podkolenky, a dále ponožky pro děti i dospělé. Pro děti jsou přichystány velmi atraktivní vzory, jako jsou postavičky, kytičky nebo proužky. Pro dospělé zahrnuje nabídka pohodlné ponožky na sport i běžné nošení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name