Doplňky do koupelny krásné i praktické

Nezbytnou součástí každého domu nebo bytu je koupelna. Ta musí být nejen praktická a funkční, ale určitě chceme, aby byla i pěkná. Na zařizování si můžeme dát záležet a vyřádit se při výběru koupelnových doplňků a potřebného vybavení. Promyslete je třeba dispozice, výběr zařízení, barev, vybavení, materiálů a velikostí. Některé věci jsou vyloženě praktické, jiné mají i funkci dekorativní. V žádné koupelně by neměly chybět ručníky a osušky nebo koš na prádlo.

Stylový koš na prádlo

Prádelní koš se musí do místnosti pohodlně vejít a zároveň poskytnout dostatek úložného místa. Je užitečným pomocníkem a zároveň i stylovým doplňkem do koupelny. Oblíbeným materiálem je ratan nebo bambus. Vyrábí se i odolné koše ze dřeva nebo levnější varianta z plastu. Je jen na vás, jaký vám bude vyhovovat a kolik peněz do něj budete chtít zainvestovat.  Koš vybírejte podle stylu, barvy, velikosti a toho, jak bude ladit se zbytek vybavení koupelny.

Užitečné dekorace

V malé koupelně by nemělo být nic jen tak nazbyt. U větší místnosti se můžeme trochu rozšoupnout a umístit zde také dekorace. Mnoho koupelnových doplňků slouží zároveň jako dekorace díky krásnému vzhledu. Může jít o kosmetická zrcátka nebo dávkovače mýdla. Praktickým úložným prostorem a přitom také designovým předmětem jsou stylové dózy do koupelny. Uložíte do nich nezbytnosti a přitom pěkně vypadají.

Ručníky a závěsy

Celkový vzhled koupelny dotvářejí také ručníky nebo závěsy ke sprchovému koutu a vaně. Pořídit se dají moderní závěsy a tyče, za které se nebudete stydět. Slaďte je s ručníky a dalším vybavením koupelny a uvidíte, jak bude celek harmonický. Dobré je přemýšlet i o tak zdánlivých maličkostech, jako jsou držáky toaletního papíru nebo kelímky na zubní kartáčky. Každý promyšlený detail bude vaší koupelně ku prospěchu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name