Jak si sjednat cestovní pojištění

Cestovní pojištění je oblíbený finanční produkt, bez kterého se neobejdete, pokud se chystáte jet na dovolenou do zahraničí. Za poplatek ve stovkách korun měsíčně získáte jistotu, že pokud se vám něco stane, tak vaše léčebné výlohy budou uhrazeny. Běžné zdravotní pojištění totiž v zahraničí neplatí. Při cestování po Evropě se dá ještě využít kartička pojištěnce, není to však na 100 % spolehlivé řešení a cestovní pojištění je tak určitě výhodnější.

Nabídka cestovní pojištění

Cestovní pojištění si nejvýhodněji sjednáte na internetu. Můžete navštívit webové stránky, kde vám je k dispozici přímo možnost srovnání více produktů a vy si tak snadno vyberete ten, který se vám bude zdát nejvýhodnější. Pokud si nevíte rady, můžete využít také odborné pomoci pojišťovacího makléře, který vám doporučí tu aktuálně nejzajímavější nabídku na trhu, která se maximálně přizpůsobí vašim představám.

Jaké připojištění si sjednat?

Na webových stránkách www.cestovni-pojisteni-osob.cz, které o těchto pojistkách poskytují nezbytné informace, zjistíte, že je možnost si k základnímu cestovnímu pojištění ještě sjednat různá další připojištění. Základ většinou přestavuje úhrada léčebných výloh a asistenční služby. Dle vlastního uvážení si pak můžete sjednat úrazové pojištění – vyplatí se především, pokud chcete na dovolené provozovat nějaké sporty, pojištění zavazadel, odpovědnosti nebo storna zájezdu (výhodné tehdy, když jedete do zahraničí s cestovní kanceláří).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name