Kvalitní oblečení je půlka bezpečnosti.

To, že kvalitní oblečení je zárukou poloviční bezpečnosti jsem slyšela už hodně dávno. Samozřejmě to platí zejména u adrenalinových sportů, kde se o vaše bezpečí jedná až na prvním místě. Například u motorkářů toto platí podle mě osobně dvojnásob. Pohodlné oblečení na motorkách je určitě základem, což je všeobecně vnímaný fakt. Proto není od věci do motorkářského oblečení investovat i nějaké ty finance. Přeci jenom v porovnání s těmi, které jste museli vynaložit za vaši milovanou mašinu už to tak hrozné být nemůže, ne? Moto oblečení, zejména to kvalitní, je hned ta druhá věc, která musí být po motorce koupena.

A co tak bůvolí kůže?

Když se řekne motorkář, první co mě napadne je drsňák na motorce v koženém oblečení. I když je to pravděpodobně zastaralá a všeobecně vnímaná představa o motorkářích celého světa, je to tak. Kvalitní oblečení na motorku není vyrobeno z ničeho jiného než z kůže. Ovšem nemusí jít jen tak o nějakou obyčejnou koženou bundu, kterou koupíte na každém rohu. V případě, že chcete být maximálně originální, rozhodně vás zaujme nabídka kožených křiváků a bund na choppery, vyrobené přímo z bůvolí kůže. Ta všeobecně patří k té nejkvalitnější kůži vůbec a je připravena bránit kůži každému motorkáři, který si ji obleče.

Nezapomínejte na helmu

Dalším důležitým bodem ochrany, na které byste v žádném případě neměli zapomínat, jsou helmy na motorku. Ty se stanou nezastupitelným přítelem při každém nepříjemném pádu, který při každé jízdě na motorce hrozí. Samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit další důležité chrániče na motorku, jako jsou rukavice, chrániče na ledviny, páteř, krku, loktů a kolen. Všechno toto se vám může jednou velice hodit.

Moto oblečení nemusí být jen nutnou výbavou každého motorkáře, ale může se také stát příjemným dárkem pro tyto nadšence. Toto a mnohem víc si můžete pořídit na specializovaném obchodě na adrese motofanda.cz.

 

Tags: , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name