MALDECORBETON

MALDECORBETON je inovativní kompozitní materiál exkluzivně vyvinutý k vytváření designových povrchů betonového vzhledu.

 

Speciální složení tohoto materiálu na bázi cementu vykazuje ve výsledném efektu nejen dokonalý vzhled pohledových ploch, ale i výjimečnou pevnost a odolnost povrchů. Jedná se o šedý prášek se speciálním cementem obsahující vybraná plniva jemné frakce zušlechtěný speciálními aditivy.

Po finálním zpracování technologie MALDECOR BETON je povrch voděodolný. Materiál je určen pro plošné stěrkování betonových povrchů a pevných stavebních povrchů, je vhodný pro aplikaci finálních povrchů v designu betonu. MALDECOR BETON je možné použít v interiéru i v exteriéru pro konečnou úpravu povrchů stěn, podlah, stropů, schodů i podest, nábytku, pultů, krbů atp., kde má být dosaženo betonového vzhledu. Přesně stanovené technologické postupy umožňují výrobu různých dekorativních povrchů.

MALDECORBETON může být použit i pro vyhlazování a opravy betonových povrchů, přestěrkování jemných pórů i trhlin v podkladu, musí být ovšem zabráněno opětovnému praskání podkladů.

Po vyzrání je materiál odolný povětrnostním podmínkám. Je samozřejmé, že je tento materiál zcela zdravotně nezávadný.

Dodavatelem materiálu MALDECORBETON je společnost MALDECOR s.r.o. z Liberce. Společnost MALDECOR zároveň provádí designové úpravy povrchů technologií MALDECORBETON a nabízí proškolení řemeslníků touto novou technologií.

http://www.maldecorbeton.cz/clanky/

http://www.maldecorbeton.cz/clanky/maldecorbeton/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name