Moderní posuvné brány s tichým chodem

Kvalitní pohony pro brány jsou dnes velmi důležité. Manuální otevírání je příliš náročné na obsluhu, automatické otevírání je lepší a efektivnější. Bez kvalitního a tichého pohonu by brány nefungovaly tiše a bezproblémově. Každý zákazník chce především snadné ovládání a také dlouhou životnost. Moderní brány obstojí i v náročných podmínkách, vyrobeny jsou z kvalitních materiálů. Pohony se kupují v sadách, které obsahují i dálkové ovládání, koncový doraz, řídící jednotku, fotobuňky a výstražnou lampu. Zapojit takovou bránu zvládne snad každý šikovný člověk podle návodu. Pokud tedy sháníte pohon pro posuvné brány, vsaďte na kvalitní výrobek, který vám bude dlouho bezproblémově fungovat a ušetří námahu. To pohodlí stojí za trochu vyšší investici.

Komfortní výjezd a vjezd do garáže

Asi každý motorista vlastnící garáž touží po otevírání vrat bez námahy. Bezpečné automatické otevírání vrat do garáže přímo z auta vám umožní pohony pro garážová vrata vybavené dálkovým ovládáním. A nemusí být vyžadováno ani zapojení do elektrické sítě. Moderní pohony jsou vybaveny pokročilými automatickými mechanismy pokročilých funkcí, mají tichý až neslyšný provoz a mnoho dalších funkcí nad standard. S pořízením pohonu obdržíte i dálkový ovladač, dráhu a podrobný instalační návod.

Zábrany a závory

Parkovací zábrany spolu se závorami mají funkci bezpečnostní i designovou. Hodí se k větším domům, firemním i průmyslovým objektům. Zábrany brání tomu, aby na určitém místě někdo parkoval. Jsou velmi chytře vyřešeny. Skládají se z těla zábrany, řídící jednotky a dálkového ovladače. Výborným pomocníkem jsou automatické závory. Umožňují regulovat a kontrolovat vjezd a výjezd vozidel z objektu. Mohou mít různou délku i rychlost otevírání. Pro více frekventovaná místa je zapotřebí zvolit správný typ, aby příslušnou zátěž vydržel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name