Nalepovací tabule se stylem

Pokud právě teď přemýšlíte o tom, že by bylo dobré předělat pokojíček svého dítěte, které pomalu opouští batolecí věk, máme pro vás zajímavé řešení. Pro mnoho lidí je stále ještě spíše novinkou, a tak můžete překvapit nejen svého potomka, ale i případné návštěvníky. Garantujeme vám, že inovativní řešení dětského pokoje vám budou mnozí návštěvníci závidět a vzápětí se rozhodnou vás následovat. Využijte prázdné plochy zdí a nábytku a opatřete je nalepovacími fóliemi.

Kreslící a psací plocha, která se dá používat donekonečna

Tuto skvělou inovaci můžete použít do stávajícího pokojíčku. Pokud však hodláte zařizovat nový, nebo ten stávající renovovat, můžete si dokonce předem provést jakýsi barevný (designový) kalkul. Samonalepovací tabule můžete totiž pořídit v několika barvách (bílá, černá, zelená) a rozměrech, takže mohou již samy o sobě vytvořit efektní barevné plochy. Tabulové fólie můžete nechat vcelku, můžete z nich ale také vystříhat nejrůznější tvary – obří květiny, auta, domy – a společně s potomkem potom dát průchod své fantazii a začít tvořit. K tomu vám budou sloužit příslušenství v podobě fixů či kříd.

Podpořte kreativitu svých dětí

Tak například k zelené nalepovací fólii nyní dostanete 5 kříd zdarma. Navíc, jak určitě dobře víte, zelená barva má relaxační účinky, poskytuje je zejména očím. Přímo láká k vlastní kreativitě, k vlastnímu uměleckému projevu. A že se občas něco nepovede? To přece vůbec nevadí! Nepodařený výtvor se jednoduše smaže houbou a jede se dál.

Lepící tabule, díky které může být dětský svět stále proměňován

Zaplňte dětský pokoj společně se svými potomky celou plejádou pohádkových postaviček, kresbiček a malůvek. Nechte je tam napořád, a nebo je neustále obměňujte. Zapomeňte na neforemné nástěnky, které se občas v dětských pokojích vyskytují, zapomeňte na spoustu pokresleného papíru, který byste museli nakoupit, zapomeňte na pokreslené stěny, které neumyjete, ale musíte je znovu vymalovat. Pořiďte dětem lehounké, omyvatelné a přemísťovatelné samolepící tabule na zeď. Buďte zkrátka “in”.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name