Neteř si půjčila moje korálky

Neteř si půjčila moje korálky

O víkendu jsem hlídala mojí neteř. Ta si celou tu dobu hrála s mými korálky. Pořád je navlékla a zkoušela z nich vytvořit nějaký náramek. Opravdu si s nimi vyhrála a vůbec nezlobila. Byla jsem překvapená, jakou má trpělivost. Vydržela u toho opravdu celý víkend. Za pár týdnů bude mít narozeniny a tak mně napadlo, že bych jí mohla nějaké korálky koupit jako dárek. Myslím si, že bych jí tím udělala radost, protože ona doma určitě žádné nemá.

Kde neteři korálky koupím?

Já jsem si korálky naposledy kupovala před několika lety. Ve městě, kde bydlím se nacházel jeden obchod, kde tento sortiment nabízeli. Tento obchod je už dávno zavřený a tak nevím, kde je pořídím. Jediné, co mě napadlo bylo, že je objednám přes internet. Pro mě je to rozhodně nejpohodlnější řešení. Nechci běhat po městě a hledat obchod, kde by nabízeli korálky. Raději je objednám přes internet.

Objednané korálky se budou neteři líbit

Nakonec jsem objednala korálky všech možných velikostí a barev. Už se moc těším až je neteři přinesu. Jsem si jistá, že z nich bude nadšená. Je jich celá krabice od bot. Už bude moct i doma vyrábět různé náramky pro sebe a své kamarádky. Třeba mi také nějaký pěkný šperk vyrobí. Máte také rádi korálky a nebo ne?

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name