Nové a kvalitní dřezy do každé kuchyně

Pokud kupujete nový dřez, nejdříve si dobře rozmyslete, co vlastně od něj očekáváte. Je totiž velký rozdíl, pokud denně vaříte a myjete nádobí několikrát za den, nebo pokud jste v kuchyni jen občas. Někdo má myčku nádobí, jiný zase ne. To jsou faktory, které především ovlivňují velikost a typ dřezu. Kvalitní dřezy se dnes vyrábějí z keramiky, nerezu i granitu. Pokud nemáte myčku a ani o jejím pořízení do budoucna zatím neuvažujete, určitě se vám bude hodit velký dřez s odkapávací plochou nebo dokonce dvojdřez. Naopak jestliže moc nádobí nemyjete, je pro vás velká plocha pro odkapání nádobí zbytečná a zabírala by místo na lince.

Nezbytné doplňky ke dřezům

Dřezy a doplňky je dřezům vybíráme podle kuchyně, materiálů a barev, které jsou v ní použity a je dobré dát na doporučení truhláře nebo kuchyňského studia. Jsou totiž kombinace, které spolu nevypadají dobře a narušovaly by ucelený vzhled kuchyně. Mezi oblíbené doplňky patří odkapávače a dávkovače saponátu. Mnoho lidí si pořídí i drtič odpadu, což je velký pomocník. V obchodech se dřezy se dají koupit mnohdy i odsavače par, nezbytné v každé kuchyni.

Baterie a akční sety

Nevybíráme pouze dřezy podle materiálů, ale i podle jejich tvaru. Ten záleží na vašem vkusu a na jeho praktičnosti. Někde se bude nejvíce hodit dřez rohový, jinde zapadne lépe tvar obdélníku nebo čtverce. Existují také dřezy kulaté nebo v neobvyklých tvarech.  Zamyslet se je třeba při koupi dřezové baterie. Její design je celkem důležitý, protože jde hodně vidět. Měla by se také pohodlně ovládat. Zvažte, zda chcete, aby byla vybavena sprchou, nebo nikoliv. Koupit si můžete baterii nástěnnou, stojánkovou, kohoutkovou, pákovou a mnoho dalších typů. Výhodnou koupí jsou akční sety dřezů společně s vhodnými bateriemi. Ušetříte peníze i čas při výběru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name