Odstranění tetování

??????????????????Také se řadíte mezi ty jedince, kteří se kdysi pobláznili do tetování? Nyní však máte vytetované jméno, které už neplatí, nebo se z krásného motýlka stal velký flek? Zkrátka litujete své nerozvážnosti a bláznivého nápadu? Chtěli byste odstranění tetování bez jizev?

V dnešní době je možné naprosto všechno…

Jedná se o jednoduchou cestu. Laserové odstranění tetování je jednoduchou cestou, jak se zbavit prohřešku z mládí. Laserový paprsek se dostane hluboko pod kůži a dokáže rozbít pigment na drobné částečky, které jsou následně vyplaveny z těla pryč. Odstraňování je dlouhodobá záležitost, neboť se zákrok musí několikrát opakovat a je nutné dodržet určené pauzy mezi jednotlivými zákroky. Avšak bát se nemusíte, zákrok je minimálně bolestivý a sám zákrok je poměrně rychlý. Navíc riziko jizev je nulové.

Jaké barvy se odstraňují úplně nejlépe?

Zejména černá, modrá a hnědá. Co se týká žluté barvy, odstranění je těžší.

Zajímá Vás, jaké činnosti nejsou doporučovány po ošetřeních?

Krátce po zákroku není určitě vhodné navštěvovat bazén s chlorovou vodou a hlavně se vyvarovat slunečnímu svitu. Z toho tedy zároveň vyplývá, že nejlepším ročním obdobím na odstranění je zima, popřípadě podzim, kdy jsou sluneční paprsky opravdu minimální. Zároveň by pokožka měla dýchat, to znamená, že byste měli nosit volné oblečení.

Svěřte se do péče odborníků, kteří Vám zaručí, že Vaše pokožka bude zbavena tetování, ale nebude poškozená!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name