Pojištění majetku – komu se vyplatí?

Pojištění majetku se vyplatí každému, kdo chce ochránit svou nemovitost. Jestliže si toto pojištění nesjednáte a dojde k nějaké nehodě, budete muset sami z vlastní kapsy uhradit případné škody. Obzvlášť pokud máte dům například na hypoteční úvěr, nebo když jste poškodili majetek svým sousedům, dostanete se do velmi nepříjemné situace. Pojištění majetku v ročním rozpočtu nepředstavuje tak velkou částku, kterou byste si nemohli dovolit zaplatit.

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti se týká celé nemovitosti a i dalších budov na pozemku. Můžete tímto způsobem ochránit nejen svůj dům, ale třeba i garáž, bazén nebo skleník. Pojistit si tak můžete nechat veškeré své nemovitosti i s nezbytným příslušenstvím. Současná nabídka pojištění zahrnuje celou řadu produktů a konkurenčních nabídek, z nichž si jistě vyberete.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti je druhou součástí pojištění majetku. Svou domácnost můžete pojistit na libovolnou finanční částku. Pozor však, pokud bude vaše pojistka příliš vysoká nebo naopak velmi nízká. Ani jedna situace pro vás pak nebude maximálně perspektivní. Ceny za pojistku jsou velmi různorodé. Odrážejí se ve výši pojistné částky, ve spoluúčasti a rozsahu připojištění. Svůj vliv na ně má také lokalita, ve které se nemovitost nalézá. Čím je lokalitě zajímavější, tím je pojištění dražší, jelikož má nemovitost i vyšší hodnotu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name