Předpověď počasí Praha

Nově jsme na našem portále Praha na Dlani spustili předpověď počasí pro naše hlavní město Prahu. V průběhu dne pravidelně aktualizujeme stav počasí v Praze, aktuální teploty a sílu a směr větru. Data jsou sbírány z několika meteorologických stanic Prahy a pro předpověď počasí je využita přední česká agentura zabývající se předpovědí počasí nejen pro Prahu ale také pro celou Českou Republiku.   U nás naleznete aktuální teploty, povětrnostní podmínky a stavy počasí pro všechny části dne včetně nočních teplot.

Součástí naší stránky předpověď počasí Praha je také rychlá (zkrácená předpověď počasí) tak také podrobná předpověď počasí na následující dny v týdnu s podrobným přehledem stavu počasí v průběhu dne -ráno, dopoledne, odpoledne tak také noční stavy počasí – dále předpověď denních a nočních teplot a síly a směru větru.

Díky naší předpovědi počasí pro Prahu tak budete vědět, jaké bude v následujících dnech počasí a hned Vás tak něco nezaskočí 😉 Na naší stránce také nalezete ikonku s HTML kódem kterou si můžete umístit na Vaše www stránky. Na stránce naleznete také teplotní maxima a minima za posledních 14 dnů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name