Už nemusíte chodit do kavárny. Budete ji mít doma.

Máte rádi kávu a nechce se vám za kvalitní kávou chodit daleko a ještě utrácet desítky korun? Jednou z možností je pořídit si vlastní kávovar. Na trhu je toho opravdu velké množství, od základních kávovarů za pár tisíc až po kávovary za desítky tisíc. Než si koupíte kapslový kávovar, je důležitě se rozhodnout, jakou kávu budete chtít pít, a jak obtížná by měla být jeho příprava. Výhodou kapslí je snadná příprava kávy.

Kvalitní kávovary

Je spousta výborných značek a výrobců kávy a kávovarů, ale mě osobně se nejvíce líbí kávovary Jura. Firma Jura je na českém trhu několik desítek let a má za sebou velkou tradici. Jejich kvalita je především v tom že se do nich nepoužívají kapsle, ale pravá káva zrnková či mletá. Ve své nabídce má několik druhů kávovarů, které zmíníme později, ale také například vonná stébla, svíčky nebo vosk do aromalampy. Svíčky, vonná stébla a další jsou skvělé na uvolnění těla a mysli, když máte například těžký den a chcete se uvolnit.  A někteří mají rádi mít zapálenou svíčku klidně celý den a ta jim nádherně provoní celý byt.

Jaký kávovar si vybrat

Do malé kuchyně, kam byste mysleli, že se snad ani kávovar nevejde, jsou právě nejmenší kávovary. Tento kávovar má místo téměř v každé domácnosti. Jsou vyrobené právě s maximální úsporou materiálu. Klasické kávovaryjsou dostupně svou cenou, ale i tyto klasické kávovary připraví vynikající kávu. Ti z vás, kteří hledají především kvalitu, jsou ideální prémiové kávovary. Přesné a vždy čerstvé promletí kávy, variabilní spárovací komora a oříšková pěna na každém šálku. Takovou kávu, kterou prémiovým kávovarem vytvoříte, nebude mít nikdo v okolí a ani některé kavárny. Kvalita kávy je opravdu vysoká. A pro opravdové znalce a milovníky kávy, ale také především do kaváren, jsou velkokapacitní kávovary. Hodí se všude tam, kde je kvalita podávaných nápojů stejně důležitá jako estetika, atmosféra a design.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name